Rumunai bet kokia kaina siekia išlaikyti G. Arlauskį: į Vilnių atsiuntė privatų lėktuvą

Klužo CFR klubas privačiu lėktuvu iš Vilniaus į Rumuniją parsiskraidino vartininką Giedriu Arlauskį. Apie tai pranešė portalas „Sport.ro“.

Klužo ekipa visais įmanomais būdais mėgina išlaikyti G. Arlauskį, kuris karantino metu buvo grįžęs į Lietuvą. 32-ejų vartininko sutartis su Rumunijos klubu galioja iki birželio, maža to, lietuvio siekia turtingi Saudo Arabijos klubai.

Nepaisant sudėtingų sąlygų, Klužo ekipa užsakė privatų lėktuvą, kuriuo į Rumuniją ir grįžo futbolininkas. Taip komanda tikisi pratęsti sutartį su futbolininku iš Lietuvos.

„Sport.ro“ praneša, kad klubui kelionė kainavo 10 tūkst. eurų. Lietuvis atliko koronaviruso testą, kuris buvo neigiamas. Nepaisant to, futbolininkas bus priverstas dvi savaites karantinuotis.

„Labai norime, kad Arlauskis liktų mūsų klube. Jis yra vienas svarbiausių žaidėjų komandoje“, – šalies žiniasklaidai kalbėjo komandos vadovas Bogdanas Mara.

Rumunijos futbolo pirmenybės turėtų atsinaujinti birželio 13-ąją. CFR pirmauja čempionate, o artimiausius persekiotojus lenkia 4 taškais.

lrytas.lt

Straipsnio įvertinimas: 9 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos