"Roma" pažeminta Kaljaryje, Ibrahimovičiaus debiute - nerealizuotas baudinys (3 VIDEO) © Eurofootball.lt
Italijos čempionato turas šeštadienį prasidėjo dviem netikėtais rezultatais.

Nors šalies čempionas Milano "Inter" namie iškovojo pergalę, 2-1 įveikdamas "Udinese", kitoms dviems prie favoritų priskiriamoms komandoms - "Milan" ir "Roma" - teko patirti pralaimėjimo kartėlį.

Sensacingai pralaimėjo ambicingus tikslus puoselėjanti "Milan" vienuolikė, išvykoje 0-2 nusileidusi lygos naujokei "Cesena" komandai.

Nenusisekė debiutas ir Zlatanui Ibrahimovičiui, kuris 87 minutę nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio - jo smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą.

Jis nesugebėjo sušvelninti skirtumo, kurį "Cesena" įgijo pirmajame kėlinyje įvarčius pelnius Erjonui Bogdani ir Emanuele Gianccherini.

Verta pažymėti, kad net du "Milan" puolėjo Alexandre'o Pato įvarčiai nebuvo įskaityti arbitrui užfiksavus taisyklių pažeidimus.

Ypatingą pažeminimą patyrė "Roma", išvykoje net 1-5 pralaimėjusi "Cagliari".

Daniele Conti vedė "Cagliari" į pergalę, tačiau buvo ligoninėje, kai nuskambėjo finalinis teisėjo švilpukas.

Saugas išvedė šeimininkus į priekį, tačiau jau po 10 minučių pusiausvyrą atstatė Daniele De Rossi.

Netrukus po to Conti baudos aikštelėje itin grubiai pargriovė "Roma" gynėjas Nicolas Burdisso - už šį epizodą futbolininkas buvo išvytas iš aikštės, o teisėjo skirtą baudinį realizavo Alessandro Matri.

38 minutę persvarą padvigubino Robertas Acquafresca, 47 minutę mažumoje likusios sostinės ekipos triuškinimą pradėjo antrąkart pasižymėjęs Matri.

Paskutinę vinį į "Roma" karstą besibaigiant dvikovai įkalė Andrea Lazzarri.

Milano "Inter" 2 - 1 "Udinese"
7' [1 - 0] Lucio
31' [1 - 1] Antonio Floro Flores
67' [2 - 1] Samuel Eto'o

67' Samuel Eto'o ("Inter") nerealizavo 11 metrų baudinio

"Cagliari" 5 - 1 "Roma"
8' [1 - 1] Daniele Conti
18' [1 - 1] Daniele De Rossi
23' [2 - 1] Alessandro Matri (iš 11 metrų baudinio)
38' [3 - 1] Robert Acquafresca
47' [4 - 1] Alessandro Matri
88' [5 - 1] Andrea Lazzari

22' iš aikštės pašalintas Nicolas Burdisso ("Roma")

"Cesena" 2 - 0 "Milan"
31' [1 - 0] Erjon Bogdani
44' [2 - 0] Emanuele Giaccherini

87' Zlatan Ibrahimovic ("Milan") nerealizavo 11 metrų baudinio