„Riteriai“ bando išvengti iškritimo: įveikė išvykoje „Bangą“ © alyga.lt nuotr.

Dar vienas 34-ojo „Optibet A lygos turo“ mačas sužaistas Gargžduose, kur žiūrovai galėjo išvysti atkaklią kovą. Įvarčio deficitą panaikinę Vilniaus „Riteriai“ prieš Gargždų „Bangą“ pergalę šventė rezultatu 2:1 (0:1).

Sužaidus kiek daugiau nei 10 minučių Colinas Odutayo bėgo į greitą ataką be kamuolįi bandė perkelti per varžovų vartininką, visgi, smūgis tikslus nebuvo.

Pačioje kėlinio pabaigoje Mitaras Čukovičius priešininkų baudos aikštelėje suklaidino net kelis varžovus, tačiau pastarojo bandymą blokavo Justinas Januševskis, iškart po šios situacijos į vartus smūgiavo Anri Rosiveri, jo šūvį atrėmė Armantas Vitkauskas.

Visgi, tiksint paskutinei pirmosios dvikovos dalies minutei Pijus Srėbalius pataisė Roberto Vėževičiaus atremtą smūgį bei savo ekipą išvedė į priekį.

Vos startavus antrajam susitikimo kėliniui vienas prieš vartininką atsidūręs Maksimas Andrejevas rezultatą galėjo padvigubinti, bet šią situaciją puikiai perskaitė A. Vitkauskas. 52-ąją minutę po R. Vėževičiaus reido kraštu dublį pelnyti galėjo dėkingoje situacijoje atsidūręs P. Srėbalius, tačiau varžovų vartininkas dar sykį sužaidė įspūdingai.

Visgi, 56-ąją minutę rezultatas tapo lygus – pakelto kampinio metu Mantui Bertašiui kamuolys išslydo iš rankų, tuo pasinaudojęs I. Soleras išsiskyrė įvarčiu. 85-ąją minutę vilniečiai rezultatą persvėrė į savo pusę –  dar vienos standartinės situacijos metu po Roko Filipavičiaus perdavimo galva pasižymėjo Stefanas Filipovičius. Nors namų šeimininkai turėjo kelis itin gerus šansus, A. Vitkauskas ir toliau žaidė įspūdingai. Tiesa, Valdas Paulauskas įvartį įmušė, bet jis buvo atšauktas dėl nuošalės.

Po 34-ojo „Optibet A lygos“ rungtynių Davido Afonso kariauna su 33 taškais išlieka 6-oje turnyro lentelės pozicijoje, savo ruožtu „Riteriai“ kraityje turi 22 taškus bei atstumą iki Telšių „Džiugo“ pavertė minimaliu.