Rinktinės išmėgino jėgas draugiškuose mačuose (8 VIDEO) © Eurofootball.lt
Visame pasaulyje trečiadienį vyko nacionalinių rinktinių draugiški mačai.

Naujoji pasaulio čempionė Ispanija jau per teisėjo pridėtą laiką išplėšė lygiąsias rungtynėse išvykoje su Meksika.

Puolėjas Javieras Hernandezas buvo išvedęs šeimininkus į priekį, tačiau po keitimo aikštėje pasirodęs Davidas Silva išgelbėjo tituluotuosius ispanus nuo pirmojo pralaimėjimo praėjus tik mėnesiui po planetos pirmenybių.

Pasaulio vicečempionė Olandija, kurios sudėtyje nebuvo pagrindinių futbolininkų, Donetske sužaidė taip pat taikiai 1-1 su Ukraina.

Vienintelis į Pietų Afriką vykęs vartininkas Michelis Vormas buvo pasirinktas į sudėtį šiai dvikovai, bet olandai netgi pirmavo, kai 73 minutę iš arti pasižymėjo Jermaine'as Lensas.

Visgi įspūdingu baudos smūgiu netrukus pusiausvyrą atstatė Aleksandras Alievas.

Po dviejų praleistų įvarčių atsitiesusi Danija išplėšė lygiąsias 2-2 su Vokietija.

Mario Gomezo ir Patricko Helmeso įvarčiai 73 minutę leido vokiečiams pirmauti 2-0, bet Dennisas Rommedahlis ir Madsas Junkeras išlygino santykį.

Nesėkme prie Prancūzijos rinktinės vairo debiutavo Laurentas Blancas, kurio pasikeitusi ekipa 1-2 Osle nusileido Norvegijai.

Nei vienas pasaulio čempionate rungtyniavęs žaidėjas į sudėtį nepateko, bet Hatemas Ben Arfa įspūdingu įvarčiu leido pracūzams pirmauti.

Nepaisant to, Eriko Husekleppo dublis lėmė šeimininkų pergalę.