"Real" vienuolikė - per žingsnį nuo Ispanijos čempionų titulo (VIDEO)

Trečiadienį vakare Ispanijos "La Liga" pirmenybėse galiausiai įvyko atidėtos 21-ojo turo rungtynės.

Madrido "Real" klubas padėjo tvirtą žingsnį čempionų titulo link. Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai išvykoje rezultatu 4-1 nugalėjo Vigo "Celta" ir sugrįžo į turnyrinės lentelės viršūnę.

Savo aikštėje rungtyniavusi "Celta" dar bandė rodyti sparnus pirmajame kėlinyje, tačiau itin svarbų įvartį "Real" gretose 10-ąją minutę pasiekė Cristiano Ronaldo, pelnęs puikų įvartį iš 20 metrų.

Per likusį laiką Vigo vienuolikė gerokai aktyviau žaidė nei jų varžovai, tačiau Keylorui Navasui savo vartus pavyko išlaikyti sausus. 48-ąją minutę C. Ronaldo po puikaus Isco perdavimo padidino "baltųjų" ekipos pranašumą iki dviejų įvarčių.

Atrodė, kad šiose rungtynėse jau viskas aišku, tačiau "Celta" ir toliau demonstravo agresyvų žaidimą. Vis dėlto jau 62-ąją minutę aikštės šeimininkai liko žaisti dešimtyje - antrąją geltoną kortelę už vaidybą gavo Iago Aspasas. Šis epizodas sukėlė daug abejonių - 11 metrų baudinys tikrai neturėjo būti skirtas, tačiau I. Aspaso pašalinimas iš aikštės buvo griežtokas teisėjo sprendimas.

Tačiau "Celta" nepasidavė net ir dešimtyje - Johnas Guidetti 69-ąją po rikošėto švelnino atsilikimą, tačiau jau kitos atakos metu Karimas Benzema sugrąžino dviejų įvarčių pranašumą, o galutinį tašką rungtynių pabaigoje padėjo Toni Kroosas.

Ispanijos pirmenybių finišas - sekmadienį. Pirmoje vietoje esantis "Real" turi 3 taškų pranašumą prieš "Barcelona" ir paskutiniame ture jiems užteks sužaisti bent lygiosiomis su "Malaga".

"Celta" 1 - 4 "Real Madrid"
10' [0 - 1] C. Ronaldo
48' [0 - 2] C. Ronaldo
69' [1 - 2] J. Guidetti
70' [1 - 3] K. Benzema
88' [1 - 4] T. Kroos
62' I. Aspas ("Celta") pašalintas iš aikštės

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10351961" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

Straipsnio įvertinimas: 0 0
  • karti teisybe
    hh

+UEFA siper taures bei FIFA pasaulio klubines taures laimetojas

snargly,klausyk atsakyma-realas buvo iszagintas madride!!!!!tikra keksiu komanda!

• -3
  • dy_kej
    justas

bet tai o jei Realas ims ir La Liga, ir ČL, kas atsitiks su vaidoshium? gaila kažkaip net jau 😀

*** kazkaip jau 😀

• 0
  • dy_kej
    Svaraus futbolo geda

Uefadrid visame grazume...

Tu su savo *** komentaru visame grazume,o Real Madrid - La Liga bei Cempionu Lygos laimetojas. 😃

• L3

Nu nzn kaip dar kažkas gali kritikuot ROnaldo.. ČL kai reikėjo visą klubą ant savęs tempė, kai reikia lygoj vėlgi daro savo darbą.. fenomenalu.

• +22
  • vel

Toks vaizdas, kad Celtai sios, o ne rungtynes su Mu buvo finalas. Uzsivede, ir net per daug, tai prisirinko korteliu, kur nereikejo. Celtos zaidejas Aspen atrodytu liuks zaidejas, bet ant kiek daiveris... Bet Real parode klase. Pirmas CR ivartis geras. Ronaldo su Benzema sakyciau geriausi siu rungtyniu zaidejai. O Isco uz ta klaida biski turetu gaut pylos. Per koncentracijos trukuma ir praleistas ivartis.

• +11
  • Grifas

Jei tas pats teisejas ir su Malaga teisejaus,tai nei zingsnio nelike

• -21
  • Einikis

karoce siukslynas. kiekvienos realo rungtynes baigiasi skandalu. kodel teisejai klysta tik real naudai? nu rimtai atsakykit. visi kalba apie kazkokia mistine uefalona, bet cia daug baisiau. Nesuprantu, matyt rimtai perezas pamokejes normaliai yra. slykstu net ziuret, kiek galima tempti juos

• -22
  • Barca

Dieve tu mano.. ta prasme tas teisėjas su Snapchato akiniais laksto ar kas jam?? Ramosas akivaizdi pražanga.. Aspasą išvijo.. ta prasme kaip taip įmanoma?! Pavardė padarė savo, nematė epizodo? Mistika ne kortelė. Aišku realas šiai dienai tikrai stipresnis. Sveikinu su La liga. Verti.