"Real" pergalė prieš "Las Palmas" pažymėta įspūdingu M. Asensio šūviu (VIDEO)

Sekmadienį baigtos žaisto paskutinės penkerios Ispanijos "La Liga" pirmenybių 11-ojo turo rungtynės.

Po netikėto pralaimėjimo praėjusiame ture Madrido "'Real" namuose bandė atsitiesti prieš "Las Palmas". "Baltieji" su lygos autsaideriais sunkumų neturėjo ir juos gana lengvai nugalėjo rezultatu 3-0.

Nuo pat pirmojo kėlinio "Real" dominavo aikštėje ir kūrė pavojingas progas. Jau pačioje rungtynių pradžioje Karimas Benzema liko visiškai vienas prieš vartininką, tačiau ir vėl nuvylė visą stadioną - neišnaudojo šimtaprocentinės progos pasižymėti.

Šeimininkai savo įvarčių sąskaitą atidarė tik kėlinio pabaigoje - po kampinio tiksliai galva kamuolį į vartus pasiuntė Casemiro.

Antrajame kėlinyje "Real" dar užtikrinčiau žaidė puolime ir pasiekė du įvarčius. 56-ąją minutę tikrą šedevrą iš maždaug 30 metrų paleido rezultatyviausias klubo žaidėjas šiame sezone Marco Asensio.

Pergalę 74-ąją minutę užtvirtino taip pat šį sezoną rezultatyviai rungtyniaujantis Isco, pasižymėjęs po puikaus Cristiano Ronaldo perdavimo iš krašto.

"Real" įsirašė septintąją pergalę šiame sezone ir nuo lyderių išlaiko aštuonių taškų atsilikimą. "Las Palmas" rikiuojasi priešpaskutinėje vietoje.

Likusios dvikovos baigėsi "Girona", Vigo "Celta", San Sebastiano "Real Sociedad" ir "Villarreal" klubų pergalėmis.

"Real Madrid" 3 - 0 "Las Palmas"
41' [1 - 0] Casemiro
56' [2 - 0] M. Asensio
74' [3 - 0] Isco

"Levante" 1 - 2 "Girona"
58' [0 - 1] B. Garcia
83' [0 - 2] C. Stuani
90+2' [1 - 2] E. Unal

"Celta" 3 - 1 "Athletic"
16' [1 - 0] S. Gomez
22' [2 - 0] I. Aspas
26' [3 - 0] I. Aspas
38' [3 - 1] R. Garcia

"Real Sociedad" 3 - 1 "Eibar"
12' [1 - 0] W. Jose
28' [2 - 0] A. Januzaj
46' [3 - 0] M. Oyarzabal
72' [3 - 1] J. Jordan

"Villarreal" 2 - 0 "Malaga"
68' [1 - 0] N. Sansone
76' [2 - 0] N. Sansone