"Real" ir "Wolfsburg" - pirmieji Čempionų lygos ketvirtfinalio dalyviai (VIDEO, FOTO)

Antradienį vakare UEFA Čempionų lygoje sužaistos pirmos dvejos atsakomosios aštuntfinalio rungtynės.

"Santiago Bernabeu" stadione dar kartą į kovą stojo Madrido "Real" ir "Roma" futbolininkai. Progas švaistę Luciano Spalletti auklėtiniai vėl Zinedine'o Zidane'o treniruojamai komandai nusileido rezultatu 2-0.

Rungtynės prasidėjo "baltųjų" ekipos dominavimu su kamuoliu. Pirmajame kėlinyje šeimininkai itin daug realių progų pasižymėti neturėjo, o "Roma" ne kartą pavojingomis kontratakomis grasino Keyloro Navaso ginamiems vartams.

Į kitas 45 minutes svečiai iš Italijos žengė nusiteikę kovingiau. Nuo pat pirmųjų minučių pradėjo spausti šeimininkus ir sukūrė nemažai pavojingų progų.

Puikių progų turėjo Mohamedas Salah ir Konstantinos Manolas, tačiau į visus smūgius reagavo šį sezoną Čempionų lygoje per visas žaistas rungtynes dar nei vieno įvarčio nepralaidęs K. Navasas.

"Real" varžovams už švaistomas progas nedovanojo ir 64-ąją minutę nubaudė pirmuoju įvarčiu. Dešiniuoju kraštu spurtavo po keitimo aikštėje pasirodęs Lucas Vazquezas. Individualaus meistriškumo pagalba ispanas atliko perdavimą į baudos aikštelę, o ten prie kamuolio suskubęs Cristiano Ronaldo nuginklavo Lenkijos rinktinės vartininką.

Ilgai laukti dar vieno įvarčio neprireikė ir galutinį tašką 68-ąją minutę padėjo Jamesas Rodriguezas, iš aštraus kampo pasiuntęs kamuolį į varžovų vartus. "Real" bendru rezultatu 4-0 žengė į ketvirtfinalį ir laukia savo varžovo.

Kitose rungtynėse "Wolfsburg" savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su Belgijos "Gent" klubu. "Vilkai" minimaliu skirtumu pranoko varžovus ir bendru rezultatu 4-2 žengė į ketvirtfinalį.

Šiame susitikime svečiams iš Belgijos reikėjo pelnyti mažiausiai du įvarčius, tačiau stebuklo "Gent" ekipai sukurti nepavyko, o 74-ąją minutę Andre Schurrle pelnytas įvartis nulėmė šeimininkams pergalę ir patekimą į kitą etapą.

"Real Madrid" 2 - 0 "Roma"
(Pirmas mačas: 2-0, galutinis rezultatas: 4-0)
64' [1 - 0] C. Ronaldo
68' [2 - 0] J. Rodriguez

"Wolfsburg" 1 - 0 "Gent"
(Pirmas mačas: 3-2, galutinis rezultatas: 4-2)
74' [1 - 0] A. Schurrle