„Real Betis“ tęsia puikią formą: namuose sutriuškino „Real Sociedad“ ekipą © AFP nuotr.

„Real Betis“ toliau demonstruoja puikią formą „La Liga“ pirmenybėse ir bando įsitvirtinti pirmajame ketverte, kuris po sezono garantuoja Čempionų lygos futbolą.

Manuelio Pellegrini auklėtiniai namuose 4:0 sutriuškino savo vienus iš pagrindinių varžovų, San Sebastiano „Real Sociedad“ ekipą.

Po pirmojo kėlinio rungtynėse „Betis“ pirmavo 1:0, tikslus buvo Alexo Moreno smūgis. Antrajame kėlinyje įvartį pridėjo tas pats A. Moreno, taip pat rezultatyvus buvo Nabilas Fekiras bei Juanmi.

Puikiai rungtynėse pasirodęs A. Moreno atliko ir rezultatyvų perdavimą Juanmi įvarčiui. Juanmi – šiame sezone yra antras rezultatyviausias „La Liga“ žaidėjas, kartu su „Real“ žaidėju Viniciumi. Jų sąskaitoje – po 10 įvarčių.

Po šio mačo „Real Betis“ savo atotrūkį nuo „Barcos“ padidino jau iki 9 taškų, o nuo „Real Sociedad“ – iki 4.