R. Nainggolanas "Roma" ekipai išplėšė tašką prieš "Inter" (VIDEO)

Šiandien sužaisti du 30-ojo Italijos čempionato turo mačai. Pirmasis tarp "Empoli" ir "Palermo" baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

Vis dėlto, "Serie A" sirgaliams jis tiek daug nerūpėjo, nes kiek vėliau į kovą stojo "Roma" bei Milano "Inter".

Abi šios ekipos varžosi bent jau dėl bronzos bei vietos UEFA Čempionų lygos atrankoje, o sėkmingai susiklosčius sezono pabaigai turnyrinėje lentelėje galėtų užkopti dar aukščiau.

Rungtynės, kaip ir tikėtasi, buvo atkaklios bei įdomios. Komandos nuo pat pradžių stengėsi atakuoti ir sukūrė kelias pavojingas progas.

Per pertrauką į rūbines jos išsiskirstė esant lygiam rezultatui 0-0, bet antrajame kėlinyje sužaidus aštuonias minutes "nerazzurri" į priekį po Marcelo Brozovičiaus perdavimo išvedė Ivanas Perišičius. Kroatas kamuolį į apatinį vartų tinklą pasiuntė kaire koja.

Po to iniciatyvą jau perėmė "Roma" ir stengėsi namuose iškovoti bent tašką. Nepavykus pasižymėti iš kelių gan dėkingų padėčių "giallorossi" galiausiai tai pavyko padaryti kai kamuolys patogiai atšoko saugui Radja Nainggolanui. Belgas pasiuntė jį į vartus ir susitikimas baigėsi lygiosiomis 1-1.

Mačo baigtis "Roma" padėties turnyrinėje lentelėje šiandien nepakeitė, bet "Inter" bent laikinai įgijo taško persvarą prieš Florencijos "Fiorentina".

"Palermo" 0 - 0 "Empoli"

"Roma" 1 - 1 "Inter"
[0-1] 53' Ivan Perišič
[1-1] 84' Radja Nainggolan