"PSV" iškovojo dar vieną pergalę "Eredivisie" © Eurofootball.lt
Penktadienį ir šeštadienį Olandijos „Eredivisie“ čempionate buvo sužaisti keturi 11-ojo turo susitikimai. Penktadienio vakare „Willem“ futbolininkai palaužė „NEC“, o šeštadienį eilinę pergalę iškovojo „PSV“, po kelių nesėkmių atsitiesė ir „Groningen“, o „Den Haag“ ir „Excelsior“ mačas baigėsi lygiosiomis 2-2.

Penktadienį 11-asis Olandijos pirmenybių turas prasidėjo rungtynėmis tarp Nijmegeno „NEC“ ir Tilburgo „Willem“. Pirmieji šiame mače pasižymėjo aikštės šeimininkai, kuriuos į priekį 30-ąją minutę išvedė Brettas Holmanas, bet už penkių minučių „Willem“ pavyko išlyginti rezultatą. Pasižymėjo Kevinas Bobsonas. Rungtynėse likus žaisti vos 13 minučių vis dėlto svečiai pasiekė savo - šeimininkų vartus nuginklavo Matthieu Assou-Ekotto.

Šeštadienį buvos sužaistos trejos varžybos. Vėl įtikinamą pergalę iškovojo Eindhoveno „PSV“ futbolininkai, kurie namuose 3-0 nugalėjo Bredos „NAC“. 27-ąją minutę įvartį pelnė šeimininkų atakų lyderis Jeffersonas Farfanas. Pirmojo kėlinio pabaigoje rezultatą padvigubino komandos kapitonas, veteranas Phillipas Cocu. Rungtynių pabaigoje tašką padėjo tas pats J.Farfanas.

Po kelių patirtų nesėkmių „Groningen“ šį kartą nenuliūdino savo sirgalių nugalėdami Kerkrades „Roda“ ekipą rezultatu 2-1. Visi įvarčiai buvo įmušti antrajame kėlinyje. Į priekį įsiveržė svečiai, kai 58-ąją minutę Dave`as de Fauwas pasiuntė kamuolį į „Groningen“ vartininko Baso Roorda vartų tinklą. 71-ąją minutę aikštės šeimininkai rezultatą išlygino. Tai padarė Erikas Nevlandas. Rungtynių pabaigoje pergalę „Groningen“ ekipai išplėšė taiklus puolėjo Luiso Suarezo smūgis.

Daugiausia įvarčių buvo įmušta Hagoje, kur vietos „Den Haag“ susikovė su lygos naujokais „Excelsior“. 43-iąją minutę pasižymėjo „Excelsior“ saugas Andwele`as Slory. Po dviejų minučių rezultatas tapo lygus. Įvartį pelnė Michaelis Molsas. Antrojo kėlinio viduryje vėl į priekį išsiveržė svečiai, nes antrąjį savo įvartį varžybose pelnė A.Slory.

74-ąją minutę „Excelsior“ liko užbaiginėti mačo 10-yje, kai už antrąją geltoną kortelę iš aikštės buvo išvarytas Sieme`as Zijmas. Kiekybine persvara šeimininkams pavyko pasinaudoti, kai po dešimties minučių į svečių vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys, kurį realizavo Tininho.