PSG išvykoje pasiekė pergalę prieš „Montpellier“ futbolininkus © AP nuotr.

Trečiadienio vakarą vykusiose „Ligue 1“ rungtynėse PSG išvykoje rezultatu 3:1 įveikė „Montpellier“ ekipos futbolininkus.

PSG turėjo puikią progą progą išsiveržti į priekį 10 mačo minutę, tačiau 11 metrų baudinio realizuoti nesugebėjo Kylianas Mbappe. Po to sekė keletas VAR peržiūrų, po kurių buvo anuliuoti Lionelio Messi ir Hugo Ekitike taiklūs smūgiai.

Visgi paryžiečiai sugebėjo išsiveržti į priekį 55 minutę. Po Hugo Ekitike perdavimo pasižymėjo Fabianas Ruizas.

72 minutę svečių persvarą padvigubino puikią techniką pademonstravęs Lionelis Messi.

89 minutę „Montpellier“ ekipai vilties suteikė 89 minutę pasižymėjęs šeimininkų puolėjas Arnaudas Nordinas. Visgi, jų viltys galutinai buvo palaidotos kadangi vos už keletos minučių PSG ekipai dviejų įvarčių persvarą atstatė šešiolikmetis Warrenas Zaire-Emery.

Po šių rungtynių PSG ir toliau rikiuojasi pirmoje turnyrinės lentelės pozicijoje, penkiais taškais lenkdami artimiausius konkurentus „Marseille“.