Principinėje dvikovoje "Liverpool" įveikė "Man Utd" © Eurofootball.lt
Dviejų mirtinų priešų mūšyje - "Liverpool" pergalė. Pirmose ketvirtojo Anglijos "Premier" lygos turo rungtynėse Rafaelio Benitezo auklėtiniai namie 2-1 įveikė šalies čempionę "Man Utd" ir su 10 taškų pakilo į pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje.

"%c00045" 2 - 1 "%c00040
3' [0 - 1] Carlos Tevez
26' [1 - 1] Wes Brown (į savus vartus)
77' [2 - 1] Ryan Babel

90' iš aikštės pašalintas Nemanja Vidic ("Man Utd")

Dvikovos pradžia šeimininkams nieko gero nežadėjo - be žvalgybos mačą pradėjusios vienuolikės iškart leidosi į ataką, o jau 3 minutę krito pirmasis įvartis, kuomet po "Man Utd" naujoko Dimitaro Berbatovo perdavimo iš dešiniojo baudos aikštelės krašto kamuolį į tinklą nukreipė argentinietis Carlosas Tevezas.

Tiesa, "Liverpool" greitai atstatė pusiausvyrą - nors Dirko Kuyto smūgį iš kelių metrų sugebėjo atremti vartininkas Edwinas van der Saras, būtent kurioziška pastarojo olando klaida praėjus dar keletui minučių leido įvarčiu džiaugtis 'raudonųjų' gerbėjams. Po Xabi Alonso perdavimo veteranas vartų sargas neapdairiai paliko vartus ir bandydamas likviduoti pavojų kamuoliu pataikė gynėjui Wesui Brownui į kojas, nuo kurių kamuolys ir suspurdėjo tinkle.

Po šio epizodo Benitezo komanda perėmė iniciatyvą ir akivaizdžiai dominavo, tuo tarpu "Man Utd" kelių varžovų vartų link nerado. Nepaisant to, trečią įvartį žiūrovai išvydo tik antrojo kėlinio pabaigoje.

77 minutę Javieras Mascherano įsiveržė į varžovų baudos aikštelę dešiniuoju kraštu, suklaidino du gynėjus ir perdavė kamuolį įkertančiam Dirkui Kuytui, kuris šį atmetė ką tik po keitimo aikštėje pasirodžiusiam Ryanui Babeliui. Pastarasis savo darbą atliko be priekaištų ir, nepalikęs vilčių nei gynėjams, nei vartininkui, antrą kartą pasiuntė kamuolį į tinklą.

Per likusį laiką desperatiškos svečių pastangos išplėšti lygiąsias buvo bevaisės - itin didelių 'gaisrų' prie šeimininkų vartų taip ir nekilo. Negana to, prieš pat finalinį teisėjo švilpuką iš aikštės už antrą geltoną kortelę buvo išvytas gynėjas Vidičius.