Madrido „Real“ rezultatyviame Ispanijos Supertaurės pusfinalyje pranoko „Atletico“ klubą © REUTERS nuotr.

Ispanijos supertaurės pusfinalyje Madrido „Atletico“ po pratęsimo, rezultatu 3:5, nusileido Madrido „Real“ klubui.

„Matrasus“ 6-ąją minutę į priekį išvedė gynėjas Mario Hermoso. 20-ąją minutę tiksliu smūgiu atsakė ir rezultatą išlygino kitas gynėjas Antonio Rudigeris 29-ąją minutę Ferlandas Mendy išvedė „karališkąjį“ klubą į priekį. 37-ąją minutę rezultatą išlygino Antoine‘as Griezmannas.

78-ąją minutę įvartį į savus vartus įsimušė A. Rudigeris ir „Atletico“ antrąjį kartą išsiveržė į priekį. 85-ąją minutę nuo iškritimo iš supertaurės „Real“ išgelbėjo Dani Carvajalis.

Pratęsimo 116-ąją minutę „Atletico“ gynėjas Stefanas Savičius įsimušė į savus vartus, o 120+2 minutę galutinį tašką šiame pusfinalyje užtvirtino Brahimas Diazas.

Finale „Real“ susitiks su „Barca“ arba „Osasuna“.