Ispanijos „La Liga“ čempionate San Sebastiano „Real Sociedad“ namuose rezultatu 2:1 įveikė „Sevilla“ klubą.

Vos 3-ąją rungtynių minutę andalūzų vartininkas Marko Dmitrovičius įsimušė įvartį į savo vartus. 22-ąją minutę rezultatą padvigubino aikštės šeimininkų puolėjas Umaras Sadiqas.

Antrojo kėlinio 60-ąją minutę rezultatą sušvelnino Youssefas En Nesyri. Vėliau aikštėje buvo apstu emocijų, kadangi 88-ąją minutę abu „Sevilla“ žaidėjai gavo po raudoną kortelę: tiek eliniį kartą per savo karjerą karštakošis Sergio Ramosas, tiek patyręs 38-erių metų krašto gynėjas Jesusas Navasas. Savaime suprantama, kad be 2-ęjų žaidėjų likusi ekipa nesugebėjo išlyginti rezultato.

Po šios pergalės „Real Sociedad“ laikinai pakilo į 5-ąją turnyrinės lentelės vietą, o „Sevilla“ žengia vos 15-oje pozicjoje.