Neįtikėtinas sugrįžimas Italijoje: „Cagliari“ panaikino trijų įvarčių deficitą ir iškovojo pergalę © Represented by ZUMA Press, Inc. nuotr.

„Cagliari“ ekipa savo sirgalių akivaizdoje pademonstravo neįtikėtiną kovingumą, kai panaikino trijų įvarčių deficitą ir nugalėjo „Frosinone“ ekipą 4:3 rezultatu.

23-ąją minutę Matiasas Soule išvedė „Frosinone“ į priekį.

30-ąją minutę teisėjas skyrė vienuolikos metrų baudinį į svečių vartus, bet Marco Mancosu jo nerealizavo.

37-ąją tas pats M. Soule padvigubino „Frosinone“ pranašumą.

Antrojo kėlinio pradžioje „Cagliari“ vargai tęsėsi, kai 49-ąją minutę Marco Brescianini pelnė trečią svečių įvartį.

72-ąją minutę prasidėjo šeimininkų sugrįžimas, kai pasižymėjo Gaetano Oristanio.

76-ąją minutę Antoine Makoumbou rezultatą pavertė į 2:3.

Jau pridėtinio laiko metu ilgametis „Cagliari“ žaidėjas Leonardo Pavoletti tapo rungtynių herojumi, nes 94-ąją minutę išlygino rungtynių rezultatą, o paskutinėje atakoje „su mėsomis“ įgrūdo kamuolį į vartus ir išplėšė neįtikėtiną savo ekipos pergalę.