"Bundesliga" pirmenybėse "Bayern" nepaliko vilčių "Koln" © Eurofootball.lt
Šeštadienį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos šešerios IV turo rungtynės.

Antrąją pergalę šį sezoną bei iš eilės iškovojo čempiono titulą ginantis Miuncheno "Bayern" klubas, išvykoje 3-0 palaužęs "Koln".

Pirmoje mačo pusėje Kelno ekipa sėkmingai gynėsi ir varžovams praktiškai neleido sukurti progų - kiek rimčiau šeimininkų vartams grasino tik gynėjas Danielis van Buytenas bei puolėjas Luca Toni. Tiesa, ir pačių "Koln" futbolininkų atakos didesnės grėsmės nekėlė.

Viskas pasikeitė po didžiosios pertraukos - 53 minutę po Bastiano Schweinsteigerio perdavimo galva įvartį pelnė Toni, dar po kelių minučių padvigubinęs pranašumą bei neleidęs suabejoti svečių pranašumu.

Triuškinamą persvarą "Bayern" įgijo prieš pat finalinį teisėjo švilpuką, kai varžovų vartininką nuginklavo tik po pertraukos aikštėje pasirodęs Lukasas Podolski.

Įspūdingos lygiosios 3-3 užfiksuotos Dortmunde, kur vietos "Borussia" pasidalino po tašką su be dviejų pašalintų futbolininkų rungtynes baigusia Gelzenkircheno "Schalke".

80 tūkstančių žiūrovų akivaizdoje vykusį mačą geriau pradėjo šeimininkai, bet sužaidus 5 minutes geros progos neišnaudojo Mohamedas Zidanas. Nepaisant to, 20 minutę priekyje jau buvo "Schalke" - Nevenui Subotičiui baudos aikštelėje sužaidus ranka, teisėjo skirtą 11 metrų baudinį realizavo ir pirmąjį įvartį Vokietijos čempionate pelnė Jeffersonas Farfanas.

Ir tai tebuvo pradžia - 38 minutę iš aštraus kampo Gelzenkircheno ekipos pranašumą padvigubino Rafinha, o 53 minutę "Schalke" atrodytu pradėjo triuškinti bejėgius varžovus - galva kamuolį į tinklą pasiuntė Heiko Westermannas - 3-0.

Visgi "Borussia" nepasidavė ir per tris minutes grąžino intrigą - 67 minutę po kampinio įvartį pelnė Subotičius, o 70 minutę galingu šūviu iš 22 metrų iš nuostabos aiktelėti stadione susirinkusius žiūrovus privertė Alexanderis Frei'us.

Negana to, "Schalke" situacija dar labiau komplikavosi - 72 minutę už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo išvytas Christianas Panderis, o 76 minutę aikštę turėjo palikti ir Fabianas Ernstas.

Ir "Borussia" galiausiai tuo pasinaudojo - 89 minutę nuo 11 metrų žymos varžovų vartininką nuginklavo Frei'us.

Sekmadienio rezultatai:

Dortmundo "Borussia" 3 - 3 Gelzenkircheno "Schalke"
20' [0 - 1] Jefferson Farfan (iš 11 m. baudinio)
38' [0 - 2] Rafinha
53' [0 - 3] Heiko Westermann
67' [1 - 3] Neven Subotic
70' [2 - 3] Alexander Frei
89' [3 - 3] Alexander Frei (iš 11 m. baudinio)

72' iš aikštės pašalintas Christian Pander ("Schalke")
76' iš aikštės pašalintas Fabian Ernst ("Schalke")

"Koln" 0 - 3 Miuncheno "Bayern"
53' [0 - 1] Luca Toni
60' [0 - 2] Luca Toni
90' [0 - 3] Lukas Podolski

"Hamburger SV" 3 - 2 Leverkuzeno "Bayer"
4' [0 - 1] Tranquillo Barnetta
24' [0 - 2] Patrick Helmes
36' [1 - 2] Jose Paolo Guerrero
51' [2 - 2] Ivica Olic
72' [3 - 2] Mladen Petric

40' iš aikštės pašalintas Manuel Friedrich ("Bayer")

Berlyno "Herta" 2 - 2 "Wolfsburg"
1' [0 - 1] Ricardo Costa
57' [1 - 1] Gojko Kacar
85' [2 - 1] Santos Cicero
90' [2 - 2 Sacha Riether

64' Marko Pantelic ("Herta") nerealizavo 11 metrų baudinio

"Hoffenheim" 0 - 0 "Stuttgart"

Brėmeno "Werder" 3 - 0 "Cottbus"
75' [1 - 0] Diego
80' [2 - 0] Torsten Frings
83' [3 - 0] Boubacar Sanogo