"Ajax" prarado du taškus © Eurofootball.lt
Olandijoje šį savaitgalį žaidžiamos devynerios šalies "Eredevisie" čempionato 8 turo rungtynės. Penktadienį ir šeštadienį sužaisti penkeri mačai, kuriuose didžiausias netikėtumas užfiksuotas Amsterdame, kur savų žiūrovų palaikomas "Ajax" nesugebėjo įveikti vieno iš autsaiderių, Nijmegeno "NEC" - varžybos baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

Atkakliai vyko Roterdamo derbis, kuriame formaliais šeimininkai buvę "Feyenoord" futbolininkai po rungtynių pabaigoje pelnyto Giovanni van Bronckhorsto įvarčio įveikę "Excelsior". Po šios pergalės "Feyenoord" ir toliau lieka pirmoje turnyrinės lentelės vietoje, ir jau aišku, kad mažiausiai iki kito turo.

Šalies čempionų titulią ginantis Eindhoveno "PSV" klubas namie iškovojo nesunkią pergalę prieš "VVV Venlo" vienuolikę, įveikdamas svečius rezultatu 3-1. Du įvarčius šiame mače pelnė pernai "AZ" rungtyniavęs puolėjas Danny Koevermansas.

Puikią pergalę iškovojo į lygą sugrįžęs "De Graafschap", namie 4-0 sutriuškinęs Roterdamo "Sparta", o visi įvarčiai buvo pelnyti per paskutines 25 minutes.

Tuo tarpu mačas tarp Almelo "Heracles" ir Arnhemo "Vitesse" baigėsi rezutatyviomis lygiosiomis 2-2. Šeimininkai išsigelbėjo tik mačo pabaigoje, kuomet realizavo vienuolikos metrų baudinį.

Penktadienio ir šeštadienio rezultatai

"De Graafschap" 4 - 0 "Sparta"
66' [1 - 0] L. Schøne
77' [2 - 0] B. Powel
83' [3 - 0] L. Hese
86' [4 - 0] D.D. Groot

"Ajax" 0 - 0 "NEC"

"PSV" 3 - 1 "Venlo"
23' [1 - 0] O. Bakkal
51' [2 - 0] D. Koevermans
66' [2 - 1] S.E. Gaaouiri
76' [3 - 1] D. Koevermans

"Feyenoord" 1 - 0 "Excelsior"
77' [1 - 0] G.v. Bronckhorst

"Heracles" 2 - 2 "Vitesse"
33' [1 - 0] R.D.S. Everton
55' [1 - 1] A. Due
57' [1 - 2] C. Sprockel
87' [2 - 2] R. Maas (iš 11 m. baudinio).