"Premier" lygoje varžovus įveikė ir "Man Utd", ir "Arsenal" © Eurofootball.lt
Anglijos "Premier" lygoje sekmadienį sužaistos dvejos XIX turo rungtynės.

Atsilikimą nuo lyderio Londono "Chelsea" iki dviejų taškų sumažino
"Man Utd" ekipa, išvykoje po nelengvos kovos 3-1 palaužusi vieną autsaiderių "Hull".

Svečiai į priekį išsiveržė prieš pat didžiąją pertrauką, kuomet iš arti pasižymėjo Wayne'as Rooney, bet antrajame kėlinyje būtent po šio puolėjo klaidos "Hull" gavo šansą mušti 11 metrų baudinį, kurį realizavo Craigas Faganas.

Tačiau Anglijos čempionai nesutriko ir po kurio laiko to paties Rooney perduotą kamuolį į savų vartų tinklą pasiuntė gynėjas Andy Dawsonas, o 82 minutę "Man Utd" pergalę įtvirtino bulgaras Dimitaras Berbatovas.

Tris taškus iškovojo ir trečioje vietoje žengianti bei mažiau taškų už "Man Utd" kol kas praradusi Londono "Arsenal" vienuolikė, 3-0 įveikusi Birmingemo "Aston Villa".

"Kanonierius" pergalei įkvėpė po keitimo aikštėje pasirodęs Cescas Fabregasas - būtent prieš jį 65 minutę prasižengė Richardas Dunne'as, o teisėjo skirtą baudos smūgį ispanas iš daugiau nei 20 metrų realizavo su precižiškai tiksliai.

Kiek anksčiau "Aston Villa" vartininkas Bradas Friedelis buvo atrėmęs itin pavojingus Williamo Gallas ir Andrejaus Aršavino bandymus.

Pergalę "Arsenal" įtvirtino tas pats Fabregasas, po Theo Walcotto perdavimo pelnęs antrą įvartį, o prieš pat finalinį švilpuką trečią vinį į Birmingemo komandos karstą įkalė Abou Diaby.

Londono "Arsenal" 3 - 0 Birmingemo "Aston Villa"
65' [1 - 0] Cesc Fabregas
81' [2 - 0] Cesc Fabregas
90' [3 - 0] Abou Diaby

"Hull" 1- 3 "Man Utd"
45' [0 - 1] Wayne Rooney
59' [1 - 1] Craig Fagan (iš 11 metrų baudinio)
73' [1 - 2] Andy Dawson (į savus vartus)
82' [1 - 3] Dimitar Berbatov