"Premier" lygoje "Man Utd" laimėjo, "Man City" išplėšė lygiąsias © Eurofootball.lt
Anglijos "Premier" lygoje sekmadienį vyko dvejos 30-tojo turo rungtynės.

Pirmosiose dienos rungtynėse užtikrintą pergalę iškovojo "Man Utd" klubas, namuose 3-0 pranokęs "Fulham".

Visas žaidimo gijas savo rankose laikę "Man Utd" pelnyti pirmąjį įvartį sugebėjo vos prasidėjus antrajam kėliniui, kai po Nani perdavimo pasižymėjo Wayne'as Rooney.

Rezultatyviausias Anglijos čempionato žaidėjas 83 minutę pasižymėjo dar sykį, šįsyk sulaukęs Dimitaro Berbatovo perdavimo iš krašto.

Galutinai šeimininkų pergalę įtvirtino D.Bertbatovas, pelnęs įvartį galva po Park Ji-Sungo perdavimo iš dešiniojo krašto.

Antrajame mače "Sunderland" ir "Man City" pasidalino po tašką. Šeimininkai pirmavo po Kenwyne Jones įvarčio galva 9 minutę, bet jau per teisėjo pridėtą laiką rezultatą išlygino Adamas Johnsonas.

„Man Utd“ 3 - 0 Londono „Fulham“
46' [1 - 0] Wayne Rooney
83' [2 - 0] Wayne Rooney
88’ [3 - 0] Dimitar Berbatov

"Sunderland" 1 - 1 "Man City"
9' [1 - 0] Kenwyne Jones
90' [1 - 1] Adam Johnson