"Premier" lygoje - įvarčių fiesta bei pirmasis "Man Utd" pralaimėjimas (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį sužaistose Anglijos "Premier" lygos XXVI turo rungtynėse buvo gerinami visų laikų turnyro rekordai, o čempionate pirmaujantys "Man Utd" futbolininkai netikėtai patyrė pirmąjį pralaimėjimą.

'Raudoniesiems velniams' užteko lygiųjų, kad būtų pagerintas daugiau nei dešimtmetį gyvavęs klubo iš eilės nepralaimėtų susitikimų rekordas aukščiausiame šalies futbolo divizione, tačiau Sero Alexo Fergusono auklėtiniai išvykoje rezultatu 2-1 nusileido absoliučiai turnyro autsaiderei, "Wolves" ekipai.

Neįtikėtina drama vyko "Newcastle" - Londono "Arsenal" dvikovoje, kurios metu atrodė, jog po pirmojo kėlinio keturių įvarčių persvarą susikrovę svečiai lengvai įsirašys tris taškus į turnyrinės lentelės sąskaitą.

Viskas pasikeitė antroje mačo dalyje - iš pradžių iš aikštės buvo pašalintas nervų neišlaikęs 'kanonierių' saugas Abou Diaby, o tuomet žaidėjo persvarą įgiję šeimininkai keturis kartus be atsako pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir išplėšė lygiąsias.

Verta paminėti, jog tai pirmas kartas "Premier" lygos istorijoje, kuomet komanda sugeba panaikinti keturių įvarčių deficitą.

Niko Kranjčaro tikslus smūgis jau per pridėtą arbitro laiką lėmė Londono "Tottenham" pergalę prieš "Bolton" vienuolikę, o Carloso Tevezo "hattrick'as" užtikrino, "Man City" triumfą dvikovoje prieš "W.B.A." futbolininkus.

Pažymėtina, kad per septyneriais šeštadienio Anglijos čempionato rungtynes įmuštas 41 įvartis yra naujas lygos vienos dienos rezultatyvumo rekordas.

"Wolves" 2 - 1 "Man Utd"
3' [0 - 1] Nani
10' [1 - 1] G. Elokobi
40' [2 - 1] K. Doyle

"Stoke" 3 - 2 "Sunderland"
2' [0 - 1] K. Richardson
32' [1 - 1] J. Carew
48' [1 - 2] A. Gyan
83' [2 - 2] R. Huth
90' [3 - 2] R. Huth

Birmingamo "Aston Villa" 2 - 2 Londono "Fulham"
13' [1 - 0] J. Pantsil (į savus vartus)
52' [1 - 1] A. Johnson
72' [2 - 1] K. Walker
78' [2 - 2] C. Dempsey

Liverpulio "Everton" 5 - 3 "Blackpool"
20' [1 - 0] L. Saha
38' [1 - 1] A. Baptiste
47' [2 - 1] L. Saha
62' [2 - 2] J. Puncheon
65' [2 - 3] C. Adam
76' [3 - 3] L. Saha
80' [4 - 3] J. Beckford
84' [5 - 3] L. Saha

"Man City" 3 - 0 "W.B.A."
17' [1 - 0] C. Tevez (iš 11 m. baudinio)
22' [1 - 0] C. Tevez
39' [1 - 0] C. Tevez (iš 11 m. baudinio)

"Newcastle" 4 - 4 Londono "Arsenal"
1' [0 - 1] T. Walcott
3' [0 - 2] J. Djourou
10' [0 - 3] R.v. Persie
26' [0 - 4] R.v. Persie
69' [1 - 4] J. Barton (iš 11 m. baudinio)
75' [2 - 4] L. Best
83' [3 - 4] J. Barton (iš 11 m. baudinio)
88' [4 - 4] C. Tiote

50' iš aikštės pašalintas A. Diaby ("Arsenal")

Londono "Tottenham" 2 - 1 "Bolton"
6' [1 - 0] R.v.d. Vaart (iš 11 m. baudinio)
55' [1 - 1] D. Sturridge
90' [2 - 1] N. Kranjcar

9' R.v.d. Vaart ("Tottenham") nerealizavo 11 m. baudinio

"Wigan" 4 - 3 "Blackburn"
23' [0 - 1] J. Roberts
35' [1 - 1] J. McCarthy
50' [2 - 1] H. Rodallega
56' [3 - 1] J. McCarthy
58' [3 - 2] C. Samba
65' [4 - 2] B. Watson (iš 11 m. baudinio)
81' [4 - 3] D. Dunn (iš 11 m. baudinio)