„Premier“ lyga: „Tottenham“ išplėšė pergalę prieš „Brentford“, Haalando sugrįžimas pažymėtas „Man City“ pergale © ZUMAPRESS com. nuotr.

„Premier“ lygoje favoritai iškovojo pergales.

Erlingas Haalandas po beveik dviejų mėnesių pertraukos grįžo į aikštę, o „Manchester City“ 3:1 įveikė „Burnley“ futbolininkus.

Pirmajame kėlinyje du įvarčius pelnė Julianas Alvarezas. Antro įvarčio metu puikų rezultatyvų perdavimą atliko Kevinas De Bruyne.

Iškart po pertraukos dar vieną smūgį „Burnley“ ekipai sudavė Rodri. Tuo tarpu svečiai tik per pridėtą laiką sugebėjo sušvelninti rezultatą.

„Tottenham“ atkaklioje kovoje 3:2 palaužė „Brentford“.

Prastą pirmą kėlinį sužaidę „pentinai“ atsilikinėjo po Nealo Maupay įvarčio. Jis švęsdamas įvartį pamėgdžiojo Jamesą Maddisoną.

Po pertraukos „Tottenham“ pakilo su skirtinga jėga ir nusiteikimu. Destiny Udogie ir Brennanas Johnsonas staigiai persvėrė rezultatą, dar vieną įvartį pridėjo Richarlisonas.

Ivanas Toney sugebėjo tik sušvelninti rezultatą, tačiau „bitės“ išlyginamojo įvarčio nerado.