Prancūzijoje PSG sutriuškino „Reims“ ekipą © JumpStory nuotr.

Sekmadienio vakarą vykusiose rungtynėse PSG nepaliko šansų „Reims“ futbolininkams ir laimėjo rezultatu 4:0.

Paryžiaus ekipa pirmojo įvarčio turėjo laukti 44 minutes. Atšokęs kamuolys atsirado Marco Verrati kojose ir pastarasis galingu smūgiu nuo virpsto išvedė savo komandą į priekį.

62 minutę šeimininkų persvarą padvigubino Sergio Ramosas. Pirmąjį ispano smūgį atlaikė vartininkas, tačiau gynėjas pirmas suskubo prie atšokusio kamuolio ir iš artimo nuotolio „sušaudė“ priešininkų vartus.

67 minutę „Reims“ ekipą ištiko dar vieną nesekmė. Smūgį blokuoti bandęs svečių gynėjas Woutas Faesas nukreipė kamuolį į savus vartus ir rezultatas tapo 3:0.

Vos už 7 minučių Mauricio Pochetino auklėtiniai pelnė ir ketvirtąjį įvartį. Po Kyliano Mbappe perdavimo, Danilo iš baudos aikštelės prieigų smūgiavo ir su rikošeto pagalba kamuolys atsidūrė vartuose.

Po šio rezultato PSG komfortabiliai stovi pirmoje pirmenybių pozicijoje, artimiausius konkurentus lenkdami 11 taškų.