Prancūzai sumalė į miltus Lietuvos 19-mečių rinktinę

Lietuvos 19-mečių rinktinė sužaidę antras Europos čempionato atrankos rungtynes. Kol kas su stipriausiais grupės varžovais besivaržanti jaunimo rinktinė yra "bombarduojama".

Šį kartą Antano Vingilio auklėtiniai buvo pervažiuoti po prancūzišku volu - pralaimėjimas rezultatu 0:7.

Prancūzai jau po pirmojo kėlinio buvo išsprendę visus formalumus - pirmavo penkių įvarčių pranašumu. Dar du įvarčiai į Lietuvos jaunimo rinktinės vartus krito antrojo kėlinio pabaigoje.

Lietuvos 19-mečių rinktinė savo pirmąsias grupes rungtynes Belgijai pralaimėjo 0:5, todėl lieka be taškų ir per dvi rungtynes yra praleidusi net 12 įvarčių.

Dėl pirmųjų taškų lietuviai galės kovoti lapkričio 20-ąją dieną, kai lauks rungtynės su Malta.

Rungtynių statistika:

Lietuva U-19 – Prancūzija 0:7 (0:5)
Šimtmečio stadionas, Takalis
Teisėjas – Ali Palabiyik (Turkija)
Įvarčiai: 3 min. O. Solet (0:1), 6 min. W. Isidor (0:2), 20 min. G. Koyalipou (0:3), 23 min. W. Isidor (0:4), 44 min. M. Caqueret (0:5), 87 min. S. Diop (0:6), 89 min. W. Isidor (0:7).

Lietuvos sudėtis: Vilius Stebrys, Ernestas Mockus, Deividas Raulinaitis, Vilius Armalas (46 min. Gustas Gražiūnas), Matas Ramanauskas, Justinas Marazas, Darius Zubauskas (46 min. Jonas Bičkus (53 min. Matas Vareika), Džiugas Raudonius, Karolis Uzėla (46 min. Tomas Kalinauskas), Arnas Paura.

Aikštėje nepasirodė: Tomas Čepulis, Artūr Dolžnikov, Mindaugas Butkus, Benas Anisas, Neilas Urba.