Pralaimėjimų neturinti "Valencia" nugalėjo Ispanijos čempionus, "Barca" ir toliau skina pergales (VIDEO)

Ispanijoje šeštadienį sužaistos penkerios 7-ojo turo "Primera" čempionato rungtynės.

Pirmoji dvikova įvyko "Mestalla" stadione, kur vietos "Valencia" susitiko su Madrido "Atletico" futbolininkais. Rezultatyviose rungtynėse be pralaimėjimų žaidžiantys "šikšnosparniai" rezultatu 3-1 nugalėjo Ispanijos čempionus.

Rungtynės Diego Simeone auklėtiniams prasidėjo itin nesėkmingai ir per pirmąsias 13 minučių šeimininkai jau pirmavo rezultatu 3-0. 6-ąją minutę suklydo "Rojiblancos" gynėjas Miranda, įvartį pelnęs į savus vartus.

Vos už minutės užsivedę "Valencia" futbolininkai pelnė ir dar vieną įvartį, o pasižymėjo Andre Gomesas. 13-ąją minutę UEFA Čempionų lygos finalininkai sulaukė ir trečio antausio - po kampinio pasižymėjo Nicolas Hernanas Otamendi.

Vis dėlto, 29-ąją minutę Mario Mandžukičius sušvelnino rezultatą, kuomet galva pasižymėjo po atšokusio kamuolio. 45-ąją minutę galėjo atgimti "Atletico" viltis iškovoti pergalę, tačiau 11 metrų baudinio nerealizavo Guilherme Siqueira.

Per likusį antrojo kėlinio laiką nei vienai komandai pasižymėti nepavyko ir "Valencia" iškovojo dar vieną pergalę bei išsaugojo antrąją vietą.

Kitose rungtynėse "Barcelona" neturėjo vargo Madride, kur rezultatu 2-0 įveikė "Rayo Vallecano". Nugalėtojų gretose pasižymėjo Lionelis Messi ir Neymaras.

Po pergalės "Barca" ir vėl pakilo į pirmąją vietą bei susigrąžino dviejų taškų pranašumą prieš "Valencia" klubą.

"Valencia" 3 - 1 "Atletico Madrid"

6' [1 - 0] Miranda (į savus vartus)

7' [2 - 0] A.Gomes

13' [3 - 0] N.Otamendi

29' [3 - 1] M.Mandžukič

45' G.Siqueira ("Atletico") nerealizavo 11m. baudinio

90' A.Gerci ("Atletico") pašalintas iš aikštės

"Rayo" 0 - 2 "Barcelona"

35' [0 - 1] L.Messi

36' [0 - 2] Neymar

60' Morcilo ("Rayo") pašalintas iš aikštės

"Eibar" 3 - 3 "Levante"

2' [0 - 1] J.Morales

44' [0 - 2] V.Camarasa

46' [1 - 2] P.Lopez (į savus vartus)

70' [2 - 2] S,Berjon

79' [2 - 3] V.Casadesus

90' [3 - 3] F.Piovaccari

"Almeria" 2 - 2 "Elche"

6' [0 - 1] V.Rodriguez

37' [1 - 1] Verza (11m. baudinys)

56' [1 - 2] Jonathas

84' [2 - 2] T.Hemed

67' Jonathas ("Elche") pašalintas iš aikštės

"Malaga" 2 - 1 "Granada"

1' [0 - 1] Y.El Arabi

60' [1 - 1] R.Santa Cruz

80' [2 - 1] V.Atunes (11m. baudinys)

73' M.Angeleri ("Malaga") pašalintas iš aikštės