Portugalijos Super Taurės finale triumfavo "Sporting" © Eurofootball.lt
Portugalijos Taurės laimėtojas sostinės Lisabonos „Sporting“ klubas šeštadienio šalies Super Taurės finalo varžybose 1-0 įveikė Portugalijos čempioną „Porto“ klubą ir taip iškovojo jau šeštąjį tokio kalibro titulą.

„%c00109“ 0 – 1 „%c00153“
75‘ [0 – 1] Marat Izmailov

Pirmojo kėlinio viduryje šalies čempionas „Porto“ net du kartus galėjo išsiveržti į priekį, kai po saugo Ricardo Quaresma smūgių kamuolys 18 ir 19 minutėmis kliudė „Sporting“ ekipos vartų virpstą.

Leirijos mieste rungtynes stebint net 22 tūkstančiams žiūrovų „Porto“ futbolininkai ir toliau dominavo aikštėje, tačiau jiems niekaip nesisekė pelnyti įvarčio. Už tai jie sumokėjo 75-ąją minutę - iš Maskvos „Lokomotiv“ klubo į „Sporting“ persikėlęs Rusijos rinktinės saugas Maratas Izmailovas smūgiu iš maždaug 25 metrų tiksliai pasiuntė kamuolį į tinklą. Tai buvo jo pirmasis įvartis vilkint „liūtų“ marškinėlius.

Vėliau lenkas Przemyslawas Kazmierčakas pataikė į virpstą, o „Porto“ ir toliau visais įmanomais būdais bandė išlyginti rezultatą, bet jiems nepavyko sustabdyti sėkmingai rungtyniaujantį „Sporting“ klubą, kuris pratęsė nepralaimėtų rungtynių seriją iki 25 mačų.

Paskutinį kartą Lisabonos ekipa turėjo pripažinti Rusijos klubo Maskvos „Spartak“ pranašumą praėjusių metų gruodžio 5-ąją dieną įvykusiose UEFA Čempionų Lygos grupės varžybose.