PSG neįtikėtinai žengė į ČL pusfinalį © AP nuotr.

Trečiadienį įvyko pirmasis UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalis, kuriame neįtikėtinai dramatišką pergalę iškovojo Paryžiaus „Saint-Germain“ ekipa, rezultatu 2:1 „įveikusi „Atalantą“.

Rungtynes aktyviai pradėjo abi komandos, o pačioje susitikimo pradžioje puikios progos neišnaudojo vienas prieš varžovų vartininką iššokęs Neymaras.

„Atalanta“ pirmavo didžiąją rungtynių dalį po 27-ąją minutę Mario Pašaličiaus pelnyto įvarčio, tačiau Prancūzijos čempionai mačo pabaigo sukūrė tikrą stebuklą.

90-ąją minutę Marquinhos išlygino rezultatą ir atrodė, kad komandoms teks žaisti pratęsimą.

Vis tik jau per teisėjo pridėtą laiką Maximas Choupo-Montingas pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė PSG į pusfinalį.

Kitame etape Prancūzijos klube laukia „RB Leipzig“ – „Atletico“ poros nugalėtojas.