Pasiruošimas Rusijai: vokiečiai nusileido austrams, belgai ir portugalai išsiskyrė taikiai (VIDEO)

Šeštadienį tęsiasi draugiškų rungtynių ciklas, kuriame rinktinės iš viso pasaulio ruošiasi planetos pirmenybėms.

Anglijos rinktinė namuose susigrūmė su Nigerija. "Liūtai" rezultatu 2-1 nugalėjo Afrikos atstovus, nors ir pralaimėjo antrąjį kėlinį.

7-ąją minutę anglus į priekį išvedė Gary Cahillas, vėliau dar vieną pridėjo Harry Kane'as. Antrajame kėlinyje nigeriečiams įvartį pelnė Alexas Iwobi.

Kitoje dvikovoje Manuelis Neueris po ilgos pertraukos žengė į aikštę, tačiau Vokietijos rinktinė rezultatu 1-2 nusileido kaimynams austrams.

11-ąją minutę Mesutas Ozilas išvedė vokiečius į priekį, tačiau antrajame kėlinyje Austrija įmušė du įvarčius ir šventė pergalę.

Vėlesnės rungtynės tarp Portugalijos ir Belgijos baigėsi be įvarčių. Tokiu pačiu rezultatu sužaidė ir danai su švedais.

Anglija 2 - 1 Nigerija
7' [1 - 0] G. Cahill
39' [2 - 0] H. Kane
47' [2 - 1] A. Iwobi

Austrija 2 - 1 Vokietija
11' [0 - 1] M. Ozil
53' [1 - 1] M. Hinteregger
69' [2 - 1] A. Schopf

Švedija 0 - 0 Danija

Belgija 0 - 0 Portugalija

Straipsnio įvertinimas: 0 0
  • Eh
    MettaworIdpeace

Vokieciai stringa, manau pakartoti praeito cempionato sekmes jiemes neimanoma. Na pradziugino portugalai, net be savo geriausio zaidejo zaisdami pries atrodytu stipria belgu rinktine sugebejo kurti momentus ir net sakyciau zaide pavojingiau, nei Beglija. O rungtynes vyko isvykoj, pries pajegiausios sudeties Belgijos rinktine. Nu arba cia belgai kaip visada tik pavardes ir teturi, bet zaidimo kaip ner taip ner

Čia tik jaučiasi, kad užmigę vokietukai, o pralaimėjimas rodo, kad jau keltis reikia. Manau sugebės löwas sutvarkyti šitą reikalą