Paragvajus įtikinamai nugalėjo Slovakiją © Eurofootball.lt
Pirmąją pergalę pasaulio čempionate iškovojo Paragvajaus rinktinė, 2-0 įveikusi Slovakiją ir žengusi didelį žingsnį kelialapio į aštuntfinalį link.

Pirmasis įvartis krito sužaidus 27 minutes, kai išorine pėdos dalimi kamuolį į tinklą pasiuntė Enrique Vera.

Paragvajiečiai pelnytai pirmavo, mat dar pačioje dvikovos pradžioje Roque Santa Cruzo bandymą atrėmė slovakų vartininkas, o baigiantis kėliniui Janas Mucha dar kartą pademonstravo savo meistriškumą kojomis atmušdamas to paties Santa Cruzo smūgį.

Po pertraukos Slovakijos komandos pastangos perimti iniciatyvą buvo bevaisės - Europos atstovai praktiškai nesurengė nei vienos pavojingesnės atakos.

Tad dėsninga, kad 86 minutę Paragvajus įtvirtino savo pergalę - smūgiu iš 15 metrų pasižymėjo saugas Cristianas Riveros.

Besibaigiant dvikovai Roberto Vitteko smūgį atrėmė Justo Villaras, išsaugojęs Paragvajaus nacionalinės ekipos vartus sausus.

Slovakija 0 - 2 Paragvajus
27' [0 - 1] Enrique Vera
86' [0 - 2] Cristian Riveros