„Panevėžys“ išvykoje susitvarkė su „Sūduva“ © P. Židonio nuotr.

Po rinktinių pertraukos į „Optibet A lygos“ kovas sėkmingai sugrįžo čempionato lyderis „Panevėžys“.

Atkeltose 22-ojo turo rungtynėse Aukštaitijos sostinės komanda rezultatu 1:0 (0:0) nugalėjo Marijampolės „Sūduvą“.

Pirmame kėlinyje nė vienai komandai nepavyko sukurti pavojingų epizodų. Svečiai pasižymėjo tolimais smūgiais, marijampoliečių gretose gana aktyvus buvo Oyinlola Kayode.

Pirmosiomis minutėmis dėl patirtos traumos buvo pakeistas Marijampolės klubo saugas Ernestas Burdzilauskas.

49-ąją minutę „Panevėžys“ pelnė pergalingą įvartį. Standartinės padėties metu po Jeffrey Sarpongo perdavimo galva tiksliai smūgiavo Pijus Širvys.

Panevėžiečiai čempionate pirmauja su 74 taškais, Marijampolės ekipa turi 28 taškus ir rikiuojasi septinta.