„Panevėžys“ iškovojo svarbius taškus Gargžduose © alyga.lt nuotr.

Dar vienerios „Optibet A lygos“ 19-ojo turo rungtynės buvo sužaistos Gargžduose, kur vietos komanda savų sirgalių akivaizdoje priėmė lygos lyderius.

Išvykoje žaidęs „Panevėžys“ minimaliu skirtumu nugalėjo Gargždų „Bangą“ – rungtynės baigėsi rezultatu 1:0 (1:0).

Rungtynių pradžioje gargždiškiai turėjo puikią progą - Karolis Žebrauskas kamuolį paliko Viliui Piliukaičiui, tačiau šūvis skriejo į vartų konstrukciją, smūgį apsunkino Matijus Remeikis. Kiek vėliau į artimąjį vartų kampą smūgiavo Ariagneris Smithas, bet jam pasižymėti nepavyko.

Pirmasis smūgis į vartų tinklą tapo įvarčiu, kai po Chafiko Tigroudja perdavimo kamuolį 44-ąją minutę į tolimąjį vartų kampą pasiuntė A. Smithas. Po kelių epizodų Mantą Bertašių patikrino ir Jeffrey Sarpongas, bet šį kartą vartų sargas žaidė užtikrintai.

63-iąją minutę šūvį iš už baudos aikštelės atliko M. Remeikis, tačiau įspūdingą šuolį atlikęs varžovų vartininkas kamuolį fiksavo savo rankose.

Vėliau pavojus kilo ir prie Vytauto Černiausko ginamo stačiakampio – po pakelto kampinio kamuolys atšoko komandos naujokui Konstantinui Šulcui, tačiau stiprus smūgis tikslus nebuvo.

Po sužaistų „Optibet A lygos“ 19-ojo turo  rungtynių „Panevėžys“ pirmauja turėdamas 46 taškus, tuo tarpu pralaimėjimą patyrusi Gargždų „Banga“ savo kraityje turi 19 taškų bei rikiuojasi septinta.