"Palermo" ir "Milan" prarado taškus © Eurofootball.lt
Šeštadienį Italijos čempionate įvyko dvejos 12 turo rungtynės. „Palermo“ po įspūdingo sezono starto patyrė pralaimėjimą „Cagliari“ ekipai, tuo tarpu „Milan“ pratęsė savo krizę nesugebėję įveikti "Empoli".

Prieš pat rungtynes tarp „Palermo“ ir „Cagliari“ jau buvo aišku kad kažkuris klubas po šio susitikimo nutrauks savo seriją, kadangi šeimininkai „Cagliari“ per 11 šio sezono turų lygiosiomis sugebėjo sužaisti net aštuonis kartus, o „Palermo“ pastarąjį kartą lygiosiomis sužaidė net prieš septynis mėnesius. Taisykles šiose rungtynėse sulaužė namų komanda, sugebėjusi įveikti varžovus minimaliu rezultatu 1-0.

Jau 45 minutę „Palermo“ susilaukė blogų žinių. Priešininkų puolėjas Davidas Suazo atsidūrė vienas prieš vartininką ir jį iš už nugaros pargriovė Sicilijos klubo gynėjas Fabio Simplicio. Už šią paskutinės vilties pražangą brazilas buvo pašalintas iš aikštės.

„Cagliari“ antrajame kėlinyje turėjo gerų progų pasižymėti, tačiau pergalę sugebėjo išplėšti tik prieš pat rungtynių pabaigą. Davido Suazo smūgiuotas kamuolys beskriedamas atsitrenkė į kelis varžovus ir nusileido tiesiai pas „Cagliari“ žaidėją Simone Pepe, kuris taikliu smūgiu nuginklavo varžovų vartininką ir užsitikrino savo komandai pergalę.

„Milan“ pratęsė savo prastą formą svečiuose 0-0 sužaidę su vidutinioku „Empoli“, taip dar labiau sumenkindama savo šansus šiemet kovoti dėl „Serie A“ nugalėtojo titulo.

Visgi šiose rungtynėse Milano klubas galėjo skųstis sėkmės stoka, kadangi brazilas Ricardo Oliveira du kartus pataikė į skersinį, o vieną kartą jo smūgį varžovų gynėjas išmušė iš vartų linijos.

20 minutę puolėjo smūgiuotas kamuolys kliudė varžovų gynėją ir pakeitęs kryptį atsitrenkė į vartų skersinį, o už kelių sekundžių brazilas kampinio metu smūgiavo galva į vartus ir „Empoli“ nuo įvarčio išgelbėjo tik nuo vartų linijos kamuolį išmušęs gynėjas Fabio Moro. Prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą Ricardo Oliveira dar kartą keikė savo sėkmę, kadangi jo smūgis, palikęs bejėgį priešų vartininką, atsimušė į skersinį.

Šeštadienio rungtynių rezultatai:

„%c00216“ 1 – 0 „%c00200“
90` [1 – 0] Simone Pepe

45` iš aikštės išvarytas Fabio Simplicio („Palermo“)

„%c00085“ 0 – 0 „%c00062“