Paaiškėjo trys Prancūzijos taurės ketvirtfinalio dalyviai © Eurofootball.lt
Po antradienį sužaistų pirmųjų trijų Prancūzijos taurės (Coupe De France) aštuntfinalio mačų paaiškėjo pirmieji klubai, kurie toliau tęs kovą ketvirtfinalio etape.

Pirmame mače, namuose žaidę "Guingamp" futbolininkai tik rungtynių pabaigoje palaužė "Ligue 1" rungtyniaujančią "Le Mans" ekipą. Vienintelį įvartį 88 minutę smūgiu galva pelnė Bakary Kone.

Kitame susitikime pagrindinis rungtynių laikas bei pratęsimas nugalėtojo neišaiškino. Mačas tarp "Dijon" ir "Grenoble" baigėsi lygiosiomis 1-1, tad komandos stojo mušti 11 metrų baudinių, kurie sėkmingiau klostėsi svečiams.

Į ketvirtfinalį taip pat pateko "Toulouse" klubas, kuris išvykoje 2-0 įveikė "Boulougne" ekipą. Abu įvarčius nugalėtojų gretose pelnė puolėjas Xavieras Pentecote.

Kiti aštuntfinalio susitikimai bus žaidžiami šiandien.

"Guingamp" 1 - 0 "Le Mans"
83' [1 - 0] Bakary Kone

"Boulougne" 0 - 2 "Toulouse"
42' [0 - 1] Xavier Pentecôte
63' [0 - 2] Xavier Pentecôte

"Dijon" 1 - 1 "Grenoble"
(11 metrų baudiniai 3-5)
15' [1 - 0] Stephane Morisot
20' [1 - 1] Nassim Akrour