Paaiškėjo komandos, kurios kausis Vokietijos taurės pusfinaliuose © JumpStory nuotr.

Vokietijos „DFB Pokal“ taurėje liko vos keturios komandos, iš kurių viena iškovos prestižinį Vokietijos titulą.

Pusfinalyje kausis Berlyno „Union“ komanda, kuri vis dar turi šansų patekti į finalą, kuris vyks jų miesto stadione – Berlyno olimpiniame stadione. Vokietijos sostinės komanda ketvirtfinalyje 2:1 palaužė „St Pauli“ ekipą, kuri praeitame etape iš turnyro eliminavo BVB futbolininkus.

Pusfinalyje grumsis ir legendinis „Hamburger SV“ klubas. Antrojo diviziono ekipa ketvirtfinalyje po 11 m baudinių įveikė varžovus (pagrindinis laikas – 2:2, baudiniai – 3:2) iš tos pačios lygos – „Karlsruhe“ komandą.

Ko gero, ryškiausias favoritas laimėti titulą lemiamuose etapuose bus „RB Leipzig“ klubas, kuris ketvirtfinalyje 4:0 sutriuškino „Hannover“ futbolininkus. Du įvarčius rungtynėse įmušė toliau fenomenalų sezoną žaidžiantis Christopheris Nkunku.

Paskutinė pusfinalių dalyvė – „Freiburg“ komanda, kuri į šį etapą pateko, dėka Rolando Sallai įvarčio paskutinę minutę per pratęsimą, 2:1 įveikdama „Bochum“ ekipą išvykoje.