P. Grosso dublis nukalė „Brighton“ ekipai pergalę „Man United“ tvirtovėje © REUTERS nuotr.

Naujojo „Manchester United“ trenerio Eriko ten Hago pirmosios rungtynės „Premier“ lygoje baigėsi nesėkme. Puikias rungtynes sužaidęs „Brighton“ išvykoje rezultatu 2:1 palaužė „raudonuosius velnius“.

Pirmasis kėlinys visapusiškai priklausė svečiams. Nepaisant to, kad „United“ turėjo keletą puikią progų pasižymėti, pirmąją rungtynių pusę kontroliavo „žuvėdros“.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 30 minutę. Po Danny Welbecko perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė „žuvėdrų“ saugas Pascalis Grossas.

Tačiau, tuo „raudonųjų velnių“ problemos nesibaigė. Vos už 9 minučių kamuolį svečiai šokiravo savo oponentus pelnydami dar vieną įvartį. Laiku ir vietoje buvęs Pascalis Grossas nuginklavo vartininką Davidą de Geą.

Antrame kėlinyje „Man United“ pagyvino savo žaidimą ir sugebėjo sušvelninti atsilikimą. 68 minutę po sumaišties baudos aikštelėje Alexis Mac Allisteris įsimušė į savuosius vartus.

Likusioje rungtynių eigoje „raudonieji velniai“ vaikėsi išlyginamojo įvarčio, tačiau jo nerado ir turėjo pripažinti skaudų pralaimėjimą.