Olandijoje - PSV lygiosios ir "Ajax" pergalė © Eurofootball.lt
Intriga Olandijos "Eredivisie" pirmenybėse dar labiau didėja, mat šalies čempionai ir dabartiniai lyderiai Eindhoveno PSV išvykoje nesugebėjo palaužti vos 11 pozicijoje esančios Nijmegeno "NEC" vienuolikės - mačas baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

Šiuo lyderio kluptelėjimu pasinaudojo Amsterdamo "Ajax", taip pat išvykoje rezultatu 4-2 nugalėjęs "Heerenveen", kuri dar turi teorinių šansų užimti ir pirmąją vietą.

Itin svarbią pergalę kovoje dėl išlikimo iškovojo autsaideris Roterdamo "Excelsior", namie nugalėjęs viena pozicija aukščiau esančią "VVV Venlo" ekipą. Beje beveik visą antrą šių varžybų kėlinį šeimininkai rungtyniavo dešimtyje. Nors po šios pergalės Roterdamo ekipa išlieka vis dar paskutinėje vietoje, tačiau iki "saugios zonos" dabar jai tetrūksta trijų taškų.

Iki čempionato pabaigos lieka 3 turai. Po to čempionas automatiškai užsitikrins vietą Čempionų lygoje, visos likusios ekipos atrinktamųjų varžybų sistema išsiaiškins, kas gaus antrą kelialalapį, taip pat kas varžysis UEFA taurėse.

Varžybų rezultatai

"De Graafschap" 1 - 1 "Groningen"
45' [0 - 1] B. Powel
83' [1 - 1] W. Johnson

"Heerenveen" 2 - 4 "Ajax"
44' [0 - 1] L. Suarez
55' [0 - 2] K. Perez (11 m.)
59' [1 - 2] M. Sulejmani
60' [1 - 3] K.J. Huntelaar
88' [1 - 4] K.J. Huntelaar
90' [2 - 4] D. Pranjic

"Excelsior" 2 - 1 "VVV Venlo"
10' [0 - 1] K. Soltani
77' [1 - 1] L.v. Steensel
79' [2 - 1] R. Braber

51' G.d. Ouden ("Excelsior") pašalintas iš aikštės

"Heracles" 0 - 0 "Roda"