Olandijoje - dramatiška "AZ" pergalė prieš "PSV" © Eurofootball.lt
Savaitgalį Olandijoje vyko devynerios 23-ojo šalies "Eredevisie" čempionato rungtynės, o didžiausią susidomėjimą kėlė mačas Eindhovene, kur šalies čempionai ir dabartiniai lyderiai "PSV" priėmė trečioje vietoje žengiančią Alkmaro "AZ" vienuolikę.

20 minutę Jeffersonas Farfanas išvedė šeimininkus į priekį. Prasidėjus antrajam kėliniui rezultatą išlygino Moussa Dembele, o vėliau Julianas Jenneris jį persvėrė. Tačiau persvara "AZ" džiaugėsi vos tris minutes - "PSV" rezultatą išlygino Philipas Cocu. Kai atrodė, jog abi ekipos pasidalins po tašką, iki rungtynių pabaigos likus porai minučių, "AZ" pergalę iškovojo taiklus Danny Koevermanso smūgis.

Antru iš eilės "PSV" kluptelėjimu sėkmingai pasinaudojo namie rungtyniavę Amsterdamo "Ajax" futbolininkai, nepasigailėję Roterdamo "Feyenoord". Šiose varžybose puikiai sekėsi Wesley Sneijderiui, kuris pelnė "hat-triką" ir padėjo nugalėti svečius iš Roterdamo rezultatu 4-1. Po šios pergalės "Ajax" sumažino atsilikimą nuo "PSV" iki penkių taškų.

Pakankamai dramatiškai įvykiai klostėsi ir Almelo mieste, kur vietos "Heracles" su "Willem II" sužaidė taikiai 2-2. Saidas Boutaharas išvedė svečius į priekį 30 rungtynių minutę. Iki mačo pabaigos likus 10 minučių Stefaanas Tanghe rezultatą išlygino. Kristofas Imschootas 90 minutę iš vienuolikos metrų baudinio vėl išvedė svečius į priekį. "Heracles" tašką iškovojo pačioje pridėtinio laiko pabaigoje, pasižymėjus Ramosui Evertonui.

Savaitgalio rezultatai

"Groningen" 1 - 1 "Heerenveen"
62' [1 - 0] A.V.D. Linden
70' [1 - 1] A. Alves

"NAC" 2 - 1 "RKC"
27' [1 - 0] G. Salmon
30' [1 - 1] R. Berger
73' [2 - 1] G. Salmon

88' H. Mulder ("RKC") pašalintas iš aikštės

"PSV" 2 - 3 "AZ"
20' [1 - 0] J. Farfan
50' [1 - 1] M. Dembele
62' [1 - 2] J. Jenner
65' [2 - 2] P. Cocu
88' [2 - 3] D. Koevermans

"Excelsior" 1 - 2 "Twente"
33' [0 - 1] K.E. Ahmadi
34' [1 - 1] J. Voskamp
45' [1 - 2] B. NKufo

"Heracles" 2 - 2 "Willem II"
30' [0 - 1] S. Boutahar
80' [1 - 1] S. Tanghe
90' [1 - 2] K. Imschoot (iš 11 metrų baudinio)
90' [2 - 2] R.D.S. Everton

90' R.d. Vries ("Heracles") pašalintas iš aikštės

"Ajax" 4 - 1 "Feyenoord"
20' [1 - 0] W. Sneijder
32' [2 - 0] W. Sneijder
34' [3 - 0] T.d. Mul
42' [3 - 1] A. Charisteas
87' [4 - 1] W. Sneijder

"Den Haag" 1 - 1 "Utrecht"
17' [0 - 1] T. Caluwe
33' [1 - 1] Hoogendorp

"Vitesse" 1 - 1 "NEC"
53' [0 - 1] R. Beerens
71' [1 - 1] M. Junker

"Sparta" 2 - 2 "Roda"
6' [0 - 1] B. Bodor
52' [1 - 1] S. Polak (iš 11 metrų baudinio)
60' [2 - 1] Lopes
78' [2 - 2] A. Oper