Nukeltose „Ligue 1“ rungtynėse gyvybiškai svarbią pergalę iškovojo „Saint Etienne“ © JumpStory nuotr.

Nepaisant to, kad šiuo metu vyksta rinktinių pertrauka, Prancūzijoje buvo sužaistos nukeltos „Ligue 1“ rungtynės.

Gruodį, dėl COVID-19 protrūkio „Angers“ komandoje, negalėjęs įvykti mačas, buvo sužaistas sausio 26 dieną. Mačą išvykoje 1:0 laimėjo „Saint Etienne“ ekipa.

Pergalingas rungtynių įvartis krito pirmojo kėlinio pabaigoje. Įvarčio metu aštrų perdavimą į baudos aikštelę atliko „Saint Etienne“ gynėjas Yvannas Maconas, po kurio į savus vartus įsimušė „Angers“ centro gynėjas Batista Mendy.

Tai buvo gyvybiškai svarbi pergalė svečiams. Po jos „žalieji“ šiek tiek sumažino atsilikimą iki saugiosios zonos, nepaisant to, kad vis dar yra paskutinėje vietoje turnyrinėje lentelėje.

Tuo tarpu, „Angers“ po šio pralaimėjimo toliau lieka turnyrinės lentelės viduryje.