"Nice" prarado taškus bei leido priartėti "Lyon" įveikusiam PSG (VIDEO)

Sužaisti paskutiniai trys 14-ojo Prancūzijos čempionato turo susitikimai.

Į aštuntąją vietą pakilti pavyko "Saint-Etienne" klubui, išvykoje įveikusiam "Angers". Svečiai atsilikinėjo po Nicolas Pepe įvarčio 18-ąją minutę, bet sugebėjo išlyginti ir persverti rezultatą Florentino Pogba bei Oussama Tannane tikslių smūgių dėka.

Turnyrinės lentelės lyderis "Nice" namie prieš toli gražu ne pačią stipriausią "Bastia" komandą iškovojo tik tašką. Alassane Plea į priekį šeimininkus išvedė jau mačo pradžioje, bet antrajame kėlinyje pusiausvyrą atstačius Enzo Crivelli, uostamiesčio futbolininkams pergalės pasiekti nepayko.

Jiems veikiausiai pritrūko jėgų, nes treneris Lucienas Favre'as neatliko nė vieno keitimo.

Šios lygiosios atsilikimą iki vieno taško leido sumažinti ne tik vakar pergalę šventusiam "Monaco", bet ir "Paris Saint-Germain", kuris svečiuose nugalėjo "Lyon". Čia dubliu pasižymėjo Edinsonas Cavani, tarp kurio tikslių smūgių įsiterpę antrojo kėlinio pradžioje rezultatą išlyginęs Mathieu Valbuena.

"Angers" 1 - 2 "Saint-Etienne"

"Nice" 1 - 1 "Bastia"

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/9929167" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Lyon" 1 - 2 "Paris Saint-Germain"

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>