„Newcastle“ paskutinę akimirką išplėšė tašką mače su „Tottenham“ © „Reuters“ nuotr.

Sekmadienį tęsiasi Anglijos „Premier“ lygos trečiojo turo kovos.

Apmaudžiai pergalę iš savo rankų paleido Londono „Tottenham“ ekipa, kuri namuose lygiosiomis 1:1 sužaidė su Newcastle“ futbolininkais.

„Pentinai“ pirmajame kėlinyje sukūrė nemažai pavojingų epizodų, tačiau sugebėjo pasižymėti tik sykį – 25-ąją minutę kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Lucasas Moura.

Jose Mourinho auklėtiniai jau beveik turėjo pergalę savo kišenėje, tačiau per pridėtą antrojo kėlinio laiką „Tottenham“ baudos aikštelėje kamuolys pataikė į Erico Dierio ranką, o teisėjas po VAR peržiūros skyrė 11 metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo Callumas Wilsonas.

Po šių lygiųjų „Tottenham“ ir „Newcastle“ savo sąskaitose turi po keturis taškus.

„Sheffield Utd“ 0:1 „Leeds“