Nerezultatyvi diena Anglijos "Premier" lygoje © Eurofootball.lt
Šeštadienį sužaistos penkerios Anglijos "Premier" lygos XXXIII turo rungtynės.

Jau vienuoliktų rungtynių iš eilės visuose turnyruose nesugeba laimėti Birmingemo "Aston Villa", šį kartą namie dvikovą su Londono "West Ham" baigusi lygiosiomis 1-1.

Šeimininkams mačas prasidėjo labai sėkmingai - sužaidus vos 11 minučių po Jameso Milnerio perdavimo iš krašto kamuolį į tinklą pasiuntė Emile'is Heskey.

Tiesa, persvara vargu ar buvo įgyta pelnytai, mat prieš tai "West Ham" turėjo keletą progų, tačiau geriausios iš jų neišnaudojo Junioras Stanislas - jo bandymą atrėmė vartininkas Bradas Friedelis.

Kiek vėliau Friedelis atmušė Davido Di Michele smūgį, o pirmasis prie kamuolio prišokęs Jamesas Tomkinsas mušė virš vartų. Tiesa, kitoje aikštės pusėje Heskey pataikė į virpstą, o "Aston Villa" ekipai pradėjus dominuoti dar vieną puolėjo bandymą atrėmė vartų sargas Robertas Greenas.

Bet "West Ham" nepasidavė ir 85 minutę pasiekė savo - po kampinio galva pirmą įvartį karjeroje Anglijos čempionate įmušė Diego Tristanas.

Kitame mače svarbią pergalę iškovojo "Portsmouth" ekipa, namie pelnytai 1-0 įveikusi "Bolton".

Šeimininkai dominavo nuo pat pradžių ir turėjo progų išsiveržti į priekį, bet 26 minutę Gleno Johnsono smūgį atrėmė vartininkas Jussi Jaaskelainenas, o dar po 10 minučių suomis po dar vieno gynėjo bandymo šiaip taip nukreipė kamuolį į virpstą.

Vaizdas nesikeitė ir po didžiosios pertraukos, bet pralaužti "Bolton" gynybos "Portsmouth" ilgai nesisekė - štai Davidas Nugentas galva smūgiavo tiesiai į Jaaskelaineną.

Bet galiausiai tikslas buvo pasiektas - 78 minutę po kampinio įmušė puolėjas Nwankwo Kanu.

Į 11 vietą pakilo lygos naujokė "Stoke" komanda, 1-0 nugalėjusi buksuojantį "Blackburn" klubą.

Vienintelį įvartį 76 minutę po Jameso Beattie perdavimo galva pelnė Liamas Lawrence'as, nors šeimininkai, iššvaistę daug progų, galėjo iškovoti ir kur kas įtikimesnę pergalę.

Birmingemo "Aston Villa" 1 - 1 Londono "West Ham"
11' [1 - 0] Emile Heskey
85' [1 - 1] Diego Tristan

"Middlesbrough" 0 - 0 Londono "Fulham"

"Portsmouth" 1 - 0 "Bolton"
78' [1 - 0] Nwankwo Kanu

"Stoke" 1 - 0 "Blackburn"
75' [1 - 0] Liam Lawrence

"Sunderland" 1 - 0 "Hull"
45' [1 - 0] Djibril Cisse