Neįtikėtinas sugrįžimas: per 8 minutes 3 įvarčius pelniusi „Barca“ patiesė „Celta Vigo“ © Reuters nuotr.

Kosminį sugrįžimą pademonstravusi „Barcelona“ namuose 3:2 nugalėjo „Celta Vigo“.

Įsibėgėjus pirmajam kėliniui, 19-ąją minutę Jorgenas Strandas Larsenas išvedė svečius į priekį.

76-ąją minutę Anastasios Douvikas padvigubino „Celta Vigo“ persvarą, bet šis įvartis kaip reikiant supykdė Barselonos vyrukus.

81-ąją minutę Robertas Lewandowskis puikiu smūgiu pelnė įvartį ir pradėjo šeimininkų šturmą.

85-ąją minutę lenkas išlygino rungtynių rezultatą, kai realizavo puikų Joao Cancelo perdavimą.

89-ąją minutę Gavi atliko meistrišką perdavimą, o jį šaltakraujiškai realizavo Joao Cancelo ir išvedė „Barca“ į priekį.

Barselonos ekipa šį sezoną kol kas išlieka nepralaimėjusi.