Neįtikėtinas finišas Belgijoje: Alderweireldo įvartis garantavo titulą „Royal“ ekipai © ZUMAPRESS com. nuotr.

Belgijos pirmenybėse – 66 metus nematytas triumfas.

Paskutinis turas „Jupiler Pro League“ buvo itin dramatiškas. Vienu metu vyko dvi rungtynės.

Praeito sezono čempionai „Union Saint-Gilloise“ 88-ąją minutę pirmavo 1:0 prieš „Club Brugge“ ir turėjo titulą savo rankose, tačiau tuomet dėl nieko nebekovojanti Briugės komanda įmušė tris įvarčius ir „Genk“ ekipa pradėjo pirmauti lygoje.

„Genk“ pirmavimas truko 5 minutes, kadangi jie 2:1 vedė prieš Antverpeno „Royal“ ekipą.

Tuomet savo žodį tarė vienas iš geriausių visų laikų Belgijos gynėjų Toby Alderweireldas. Belgas fantastišku smūgiu išlygino rezultatą „Genk“ ir „Royal“ rungtynėse bei po 66 metų pertraukos išplėšė titulą Antverpeno ekipai.

Beje, T. Alderweireldas tapo dar vienu žaidėju, kuriam pavyko iškovoti titulą po to, kai paliko „Tottenham“ gretas. „Royal“ ekipoje žaidžia ir kitas buvęs „pentinų“ žaidėjas Vincentas Janssenas.

Belgijos rinktinės gynėjas praeitą vasarą išpildęs savo pažadą prisijungė prie „Royal Antwerp“ klubo ir padovanojo tokį netikėtą titulą savo vaikystės miestui.