Neįtikėtina: „Hellas“ per kėlinį panaikino 3 įvarčių deficitą ir išplėšė dramatišką pergalę © ZUMAPRESS.com nuotr.

Sekmadienio vakarą Italijos čempionate išvydome fejerverkų. 7 įvarčių trileryje Veronos „Hellas“ išvykoje rezultatu 4:3 palaužė „Venezia“ ekipą.

Rungtynes „Venezia“ pradėjo fantastiškai. Du greitus įvarčius 12 ir 19 minutėmis pelnė Piertro Ceccaronis ir Domenas Črnigojus.

Svečių situacija iš blogos greit pavirto į siaubingą. 27 minutę kuriozinį įvartį pelnė šemininkų krašto puolėjas Thomasas Henry ir rezultatas tapo 3:0.

Į pertrauką „Hellas“ išėjo su trijų įvarčių deficitu. Tačiau pastarieji nebuvo nusiteikę „nuleisti ginklų“ ir antrame kėlinyje įspūdingai persvėrė rezultatą.

Svečiams vilties suteikė 52 minutę kritęs įvartis. Po kampinio į savus pasiuntė Thomasas Henry ir rezultatas tapo 3:1.

Rungtynių lūžis įvyko 65 minutę. „Venezia“ vartininkas S. Romero paliko savo vartus tuščius, o ant linijos stovėjęs gynėjas Pietro Ceccaronis atmušė kamuolį ranka ir į šeimininkų vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys. Negana to taisykles pažeidęs žaidėjas buvo išvarytas iš aikštės. Gianluca Capraris buvo taiklus nuo 11 metrų žymos ir rezultatas tapo 3:2.

Vos už dviejų minučių rezultatas tapo lygus. „Hellas“ pasinaudojo perėmė kamuolį aikštės viduryje ir puikiu perdavimu prieš vartininką išvedė šiame sezone nuostabiai žaidžiantį Giovanni Simeone. Argentinietis techniškai perkėlė vartininką ir išlygino rezultatą.

Toks rezultatas laikėsi iki 85 minutės ir atrodė, jog „Venezia“ gali šiose rungtynėse išlaikyti bent lygiąsias, tačiau Giovanni Simeone turėjo kitokių minčių. Jau 11 įvarčių savo sąskaitoje „Serie A“ sezone turintis puolėjas fantastišku smūgiu iš toli pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą ir išplėšė savo komandai pergalę.