"Milan" pasinaudojo "Juventus" pergale prieš "Lazio" ir tolsta nuo persekiotojų (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" pirmenybėse sekmadienį sužaistos šešerios rungtynės.

Dar vieną pergalę iškovojo lyderė "Milan" ekipa, be didesnio vargo sutriuškinusi "Bologna" 3-0.

Ši pergalė leido Massimo Allegri auklėtiniams padidinti pranašumą prieš antrąją vietą besidalijančias Turino "Juventus", "Napoli" ir Romos "Lazio" komandas iki 6 taškų.

"Lazio" galėjo sumažinti atsilikimą, tačiau šį vakarą išvykoje 2-1 pralaimėjo būtent "Juventus" vienuolikei.

Emocingame pirmajame kėlinyje sužaidus vos kelias akimirkas "Juventus" į priekį išvedė gynėjas Giorgio Chiellini, bet jau netrukus pusiausvyrą atstatė Mauro Zarate.

Po pertraukos atrodė, kad dvikova baigsis lygiosiomis, tačiau po vartininko Nelsino Musleros klaidos paskutinę minutę pergalę išlėšė "Bianconeri".

Septintą pergalę pustuščiame Romos Olimpiniame stadione iškovojo "Roma" klubas, minimaliu rezultatu 1-0 įveikęs "Bari".

Nors Francesco Totti pirmajame kėlinyje nerealizavo 11 metrų baudinio, sužaidus apie pusvalandį vienintelį įvartį kontraversiškomis aplinkybėmis įmušė nuošalėje buvęs gynėjas Juanas.

Turino "Juventus" 2 - 1 Romos "Lazio"
2' [1 - 0] G. Chiellini
15' [1 - 1] M. Zarate
90' [2 - 1] M.Krasic

"Bologna" 0 - 3 "Milan"
9' [0 - 1] K.Boateng
35' [0 - 2] Robinho
60' [0 - 3] Z.Ibrahimovic

78' M.Di Vaio ("Bologna") nerealizavo 11 metrų baudinio

"Roma" 1 - 0 "Bari"
30' [1 - 0] Juan

20' F.Totti ("Roma") nerealizavo 11 metrų baudinio

"Brescia" 1 - 0 Genujos "Sampdoria"
13' [1 - 0] N.A.Cordova

"Cagliari" 3 - 0 "Catania"
11' [1 - 0] Nene
27' [2 - 0] Nene
71' [3 - 0] Nene

54' iš aikštės pašalintas R.Martinho ("Catania")
76' iš aikštės pašalintas T.Morimoto ("Catania")

"Lecce" 3 - 2 Veronos "Chievo"
17' [1 - 0] E.Ofere
45' [2 - 0] I.Piatti
55' [2 - 1] M.Bogliacino
68' [3 - 1] I.Piatti
90' [3 - 2] D.Mandelli