Marijampolėje - rezultatyvios "Sūduvos" ir "Ventspils" lygiosios

Šeštadienį dar vienas draugiškas rungtynes, rengiantis artėjančiam A lygos sezonui, sužaidė ketvirta stipriausia Lietuvos komanda Marijampolės „Sūduva“. Po atkaklios ir permainingos kovos dvikova su Latvijos „Ventspils“ baigėsi lygiosiomis 2:2.

Pirmajame kėlinyje iniciatyva priklausė „Sūduvos“ komandai, o varžovai didesnį dėmesį buvo priversti skirti savo vartų saugumui. Vyravo klampus žaidimas, kuriame anksti pasižymėjo svečiai – už D.Isodos pražangą skirtą 11 metrų baudinį varžovai šaltakraujiškai realizavo.

Tačiau jų džiaugsmas truko kiek ilgiau nei pusvalandį – dar iki pertraukos švieslentėje degė lygūs skaičiai 1:1. Aktyviai sužaidęs A.Švrljuga buvo neleistinai sustabdytas baudos aikštelėje, tuo tarpu skirtą 11 metrų baudinį realizavo naujokas P.Pavlovičius.

Antrąją rungtynių pusę kur kas sėkmingiau pradėjo šeimininkai. Greitos atakos metu du „Sūduvos“ futbolininkai atsidūrė prieš vieną varžovą – P.Pavlovičius iš pusiau krašto išėjo vienas prieš vartininką, o į baudos aikštelę spurtavo E.Veliulis. Legionieriaus perdavimas pasirodė labai silpnas, tačiau latvių gynėjo bandymas išmušti kamuolį nebuvo sėkmingas ir kamuolys atsimušęs į E.Veliulį įskriejo į vartus (2:1).

Praleidę antrąjį įvartį „Ventspils“ futbolininkai perėmė iniciatyvą ir pradėjo aktyviau žaisti priekyje. Tai vainikavo sėkmė po gerų dešimties minučių, kai po smūgio iš aštraus kampo „Sūduvos“ vartininkas kamuolį atrėmė, bet pirmasis prie jo suskubo varžovas (2:2).

Per likusį laiką rezultatas nepasikeitė ir susitikimas pasibaigė rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.

Marijampolės „Sūduva“: I.Kardumas (71' M.Matuzas), V.Slavickas (55' M.Činikas), A.Švrljuga, A.Jankauskas (45' E.Gaurilovas), D.Isoda, M.Šoblinskas (45' N.Jamakas), P.Pavlovičius, P.Janušauskas (61' K.Laukžemis), E.Veliulis (55' V.Baranovskis), A.Kecapas (68' D.Antanavičius), T.Radzinevičius (79' M.Kardokas).