„Manchester City“ patyrė pirmą šio sezono pralaimėjimą © PA nuotr.

„Manchester City“ patyrė pirmąjį sezono pralaimėjimą, kuris buvo ganėtinai skaudus.

Trečiajame Lygos taurės („Carabao Cup“) etape „Newcastle United“ namuose 1:0 nugalėjo „Premier“ lygos lyderius.

Pepo Guardiolos auklėtiniai ilgiau kontroliavo kamuolį, tačiau „Newcastle“ sėkmingai bėgo į atakas. Pirmajame kėlinyje pavojingą Jacobo Murphy smūgį atrėmė Stefanas Ortega.

Antrajame kėlinyje ispanas „miestiečių“ jau neišgelbėjo. Po sumaišties Alexanderis Isakas gavo kamuolį patogioje pozicijoje bei pelnė pergalingą įvartį.

Pepas Guardiola šiame mače, už ginčus su teisėjais, gavo ir geltoną kortelę.

Tai buvo pirmas „Man City“ sezono pralaimėjimas. Anksčiau jie arčiausiai nesėkmės buvo UEFA Supertaurės finale, kuris baigėsi 1:1, tačiau per 11 metrų baudinių seriją triumfavo būtent Europos čempionai.