"Man Utd" - UEFA Čempionų lygos finale (VIDEO) © Eurofootball.lt
Gegužės 28 dieną Londono "Wembley" stadione įvyksiančiame 2010 - 2011 metų sezono UEFA Čempionų lygos finale "Barcelona" susikaus su "Man Utd" futbolininkais.

Tai paaiškėjo po antrųjų atsakomųjų pusfinalio rungtynių, kuriose Sero Alexo Fergusono auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje 4-1 antrąkart įveikė Gelzenkircheno "Schalke" vienuolikę.

Pirmojoje komandų akistatoje prieš savaitę Vokietijoje visą laiką dominavę 'raudonieji velniai' triumfavo sausu rezultatu 2-0.

Be daugelio pagrindinės sudėties žaidėjų rungtyniavę šeimininkai įsiveržė į priekį pirmojo kėlinio viduryje, kuomet po Darrono Gibsono tikslaus perdavimo kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Antonio Valencia.

Netrukus tas pats Gibsonas po grubios "Schalke" vartininko Manuelio Neuerio klaidos padvigubino Anglijos klubo persvarą.

Dar po kelių minučių pasinaudojęs sumaištimi baudos aikštelėje skirtumą sušvelnino svečių vidurio saugas Jose Manuelis Jurado.

Antrajame kėlinyje Vokietijos ekipai apnuoginus savo užnugarį dar du įvarčius pelnė Brazilijos nacionalinės rinktinės narys Andersonas.

Gegužės 28 dieną 'raudonieji velniai' ketvirtą kartą klubo istorijoje turės šansą iškovoti prestižiškiausią Senojo žemyno futbolo trofėjų.

"Man Utd" ir "Barcelona" futbolininkai UEFA Čempionų lygos finale paskutinį kartą buvo susitikę 2009 metais. Tąkart rezultatu 2-0 triumfavo katalonai.

"Man Utd" 4 - 1 Gelzenkircheno "Schalke"
(Pirmas mačas 2-0, bendras rezultatas 6-1)
26' [1 - 0] L.A. Valencia
31' [2 - 0] D. Gibson
35' [2 - 1] J.M. Jurado
72' [3 - 1] Anderson
76' [4 - 1] Anderson