"Man City" išvykoje neprilygo "Portsmouth" © Eurofootball.lt
Atidėtose Anglijos "Premier" lygos rungtynėse šeštadienį "Portsmouth" savo aikštėje 2-0 įveikė "Man City".

Ir pirmajame, ir antrajame kėlinyje šeimininkai rungtyniavo geriau už varžovus bei turėjo nemažai galimybių įsiveržti į priekį, bet iš pradžių geras progas iššvaistė puolėjai Peteris Crouchas bei Davidas Nugentas.

Tuo metu naujiems žaidėjams milijonus išleidęs "Man City" retai keldavo grėsmę varžovų vartams. Išskirti galima būtų tik tolimą brazilo Elano smūgį bei Craigo Bellamy bandymą.

Nenuostabu, kad 70 minutę "Portsmouth" pasiekė savo - gynėjas Glenas Johnsonas įsiveržė į baudos aikštelę ir, nors pirmąjį jo smūgį vartininkas Shay'us Givenas sugebėjo atremti, antrą kartą anglas nesuklydo - 1-0.

Dar po kelių akimirkų persvarą padvigubino Hermanas Hreidarssonas, pasižymėjęs galva po Jermaine'o Pennato perdavimo ir įtvirtinęs pergalę, kuri leido "Portsmouth" su 27 taškais pakilti į 15 vietą.

Ambicingasis "Man City" (31 tšk.) rikiuojasi 9 pozicijoje.

"%c00057" 2 - 0 "%c00054"
70' [1 - 0] Glen Johnson
75' [2 - 0] Hermann Hreidarsson