"Man City" ir "Atletico" - Čempionų lygos ketvirtfinalyje (VIDEO)

Antradienį vakare UEFA Čempionų lygoje sužaistos dar dvejos atsakomosios aštuntfinalio rungtynės.

"Etihad" stadione "Manchester City" dar kartą susigrūmė su Kijevo "Dynamo" futbolininkais. Svečiai iš Ukrainos visą rungtynių laiką siekė sugrąžinti intrigą šioje poroje, tačiau įvarčio nei viena komanda nepelnė, o bendru rezultatu 3-1 "miestiečiai" žengė į kitą etapą.

Rungtynes prasidėjo "Man City" kapitono netektimi. 7-ąją minutę Vincentas Kompany pajuto skausmus ir buvo priverstas palikti aikštę. Neprabėgus nei 24 minutėms, Manuelis Pellegrini buvo priverstas atlikti dar vieną privalomą keitimą. Aikštę dėl traumos turėjo palikti ir kitas centro gynėjas Nicolas Otamendi.

"Dynamo" bandė pasinaudoti traumų išretinta "Man City" gynybos linija, tačiau itin pavojingų progų varžovams prie Joe Harto vartų nepavyko sukurti.

Ukrainoje "Man City" varžovus nukovė rezultatu 3-1, todėl užtikrintai žengė į ketvirtfinalį. Šio etapo Mančesterio komanda buvo neperžengusi jau kelis metus iš eilės.

Kitoje dvikovoje susitiko Madrido "Atletico" prieš Eidhoveno PSV. Per abi rungtynes nei vienai komandai pasižymėti nepavyko, todėl "Vicente Calderon" stadione prireikė 11 metrų baudinių.

Joje prireikė net 16 smūgių sudėjus abiejų komandų bandymus. Galiausiai PSV krašto puolėjas Luciano Narsinghas pataikė į skersinį, o Juanfranas paskutiniuoju bandymu išvedė "Atletico" į ketvirtfinalį.

"Man City" 0 - 0 "Dynamo"
(Pirmas mačas: 3-1, galutinis rezultatas: 3-1)

"Atletico" 0 - 0 PSV
(Pirmas mačas: 0-0, galutinis rezultatas: 0-0)
(11 metrų baudinių serija: 8-7)