Madrido derbyje - blankus žaidimas ir minimali "Atletico" pergalė (VIDEO)

Ispanijos "Primera" pirmenybėse šeštadienį sužaistos penkerios 26-ojo turo rungtynės.

"Santiago Bernabeu" stadione įvyko lauktas Madrido derbis, kuriame ginklus tarpusavyje surėmė "Real" prieš "Atletico". Pilnutėlis stadionas turėjo nusivilti pamatytu vaizdu - "baltieji" žaidė blankiai ir nuobodžiame derbyje minimalią pergalę pasiekė Diego Simeone auklėtiniai.

Rungtynės prasidėjo šeimininkų kamuolio kontrole. Visą pirmąjį kėlinį Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai dominavo su kamuoliu, tačiau nieko ypatingo prie varžovų vartų nuveikti jiems nepavyko.

Didelio spaudimo ir aštrių atakų nesijautė ir iš svečių komandos. Galiausiai kova persikėlė į kitas 45 minutes.

Antrajame kėlinyje žiūrovai išvydo dar blankesnį žaidimą, o 53-ąją minutę Antoine'as Griezmannas pasiuntė pergalingą įvartį, kai puikiai susižaidęs su Filipe Luisu galiausiai nuginklavo Keylorą Navasą.

Po įvarčio "Real" neparodė jokio noro atsakyti tuo pačiu. Taip pat "Santiago Bernabeu" stadiono sirgaliai buvo nustebinti, kai į aikštę Z. Zidane'as metė Borja Mayoralį, Lucasą ir Jese.

"Real" praktiškai nebeturi šansų pavyti "Barcos" ir atsisveikina su čempionų titulo. Tuo tarpu "Atletico" dar išsaugojo viltis ir lauks katalonų nesėkmės rytoj prieš "Sevilla".

Kitos rungtynėse vis dar be lietuvio Giedriaus Arlauskis rungtyniaujanti Barselonos "Espanyol" po atkaklios kovos nugalėjo "Sporting Gijon", o Vigo "Celta" išvykoje palaužė Madrido "Getafe".

"Real Madrid" 0 - 1 "Atletico"
53' [0 - 1] A. Griezmann

"Getafe" 0 - 1 "Celta"
71' [0 - 1] D. Nolito

"Sporting Gijon" 2 - 4 "Espanyol"
20' [1 - 0] C. Castro
41' [1 - 1] Burgui
48' [1 - 2] G. Moreno
58' [1 - 3] G. Moreno
62' [2 - 3] C. Castro
80' [2 - 4] L. Hernandez (į savus vartus)
83' N. Cases ("Gijon") pašalintas iš aikštės

"Real Betis" 2 - 2 "Rayo"
14' [1 - 0] R. Castro
28' [2 - 0] R. Castro
48' [2 - 1] Manucho
51' [2 - 2] Manucho